مرجانه گلچین:بازی در بوتیمار ریسک بالایی داشت+ عکس

مرجانه گلچین بازیگر سریال بوتیمار درباره نقش آفرینی در این مجموعه تلویزیونی و حواشی آن، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون درباره نقش آفرینی در سریال بوتیمار گفت:

بوتیمار روایتگر دغدغه‌ها و دلواپسی‌هاست و قصه آدم‌هایی را به نمایش می‌گذارد که دلواپس هستند و خیلی جا‌ها این دلواپسی‌ها به حق است.

 سریال‌های قبلی که بازی کردم هر کدام فضای خودش را داشت. البته بوتیمار قصه عجیب و غریبی ندارد و ماجرایش را در زندگی روزمره‌مان هم می‌بینیم؛ ماجرای آدم‌هایی که با مشکلات بسیاری دست به گریبان هستند و در این شرایط روزگار می‌گذرانند.

بوتیمار روایتگر دغدغه‌ها و دلواپسی‌ها است/به خاطر شرایط کرونا با ریسک بالایی در سریال بوتیمار بازی کردم

این سریال در دوران کرونا ساخته شد و تجربه این کار برای من متفاوت بود؛ چراکه کار در این شرایط سخت‌تر شده بود.

به عنوان مثال در یک پلان ما با ماسک هستیم و بعد در پایان پلان باید ماسک را برداریم و این برداشتن ماسک گریم را ممکن بود به هم بزند.

ملاحظاتی این چنینی را باید در بازیمان در نظر می‌گرفتیم و از طرفی بازی با ماسک به شکلی که باید دیالوگ می‌گفتیم کار را سخت کرده بود.

به دلیل شرایط کرونا من با ریسک بالایی در سریال بوتیمار بازی کردم، به دلیل شرایط زندگیم و اینکه باید از مادرم مراقبت کنم ابتدا نمی‌توانستم در هر فیلمی بازی کنم، اما در بین پیشنهاداتی به من شد، کاری را انتخاب کردم که از عوامل مجموعه شناخت داشتم.

بوتیمار روایتگر دغدغه‌ها و دلواپسی‌ها است/به خاطر شرایط کرونا با ریسک بالایی در سریال بوتیمار بازی کردم

پیش از قبول نقش آفرینی در بوتیمار، پیشنهاداتی داشتم که فیلمنامه آن آماده نبود و با یک طرح نقشی را پیشنهاد می‌دادند که قرار بود در حین کار، فیلمنامه نوشته شود.

این شیوه از تولید از نظر من به شدت به کار آسیب‌زننده است. فیلمنامه باید به طور کامل نوشته شود و کل گروه بدانند که با چه اثری روبرو هستند. با این شرایط یک دلواپسی برای من بازیگر همیشه وجود دارد که خروجی کار چطور خواهد شد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!