بحرالعلومی: «شهربانو» از دل جامعه برآمده

مریم بحرالعلومی:برای یک فیلمساز هیچ اتفاقی خوشایندتر از تماشای اثرش در سالن سینما همراه با مردم نیست. خوشحالم که چراغ سینما را بار دیگر روشن می‌بینم و با هم به تماشای «شهربانو» می‌نشینیم.

به گزارش ستاره ها؛‌طبق اعلام روابط عمومی فیلم سینمایی «شهربانو» مریم بحرالعلومی کارگردان فیلم سینمایی «شهربانو» در آیین معرفی این اثر در اولین روز برگزاری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بیان کرد:

برای یک فیلمساز هیچ اتفاقی خوشایندتر از تماشای اثرش در سالن سینما همراه با مردم نیست. خوشحالم که چراغ سینما را بار دیگر روشن می‌بینم و با هم به تماشای «شهربانو» می‌نشینیم.

درباره سوژه فیلم به گفتن این نکته بسنده می‌کنم که قصه «شهربانو» از دل جامعه برآمده، دل من را درگیر کرده و امیدوارم به دل شما مخاطبان محترم هم بنشیند.

به عنوان فیلمسازی که در ابتدای راه هستم، از حضور دوباره در رقابت جشنواره جهانی فیلم فجر خوشحالم.اولین نمایش این فیلم در جشنواره جهانی فیلم فجر روز چهارشنبه ۵ خرداد، در سالن شماره ۶ پردیس سینمایی چارسو بود که با استقبال بسیار خوب مخاطبان همراه شد.

فرشته صدرعرفایی، بهناز جعفری، گلاره عباسی، سامان صفاری، محمد، ولی زادگان، علی کیان ارثی، ترنم کاظمی و بهرنگ علوی، با حضور یوسف تیموری و صدای افتخاری مه لقا باقری نقش‌آفرینان «شهربانو» هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!