صفاری: «روز‌های آبی» چهره حقیقی روستاییان را نشان می‌دهد

بازیگر فیلم سینمایی «شهربانو» گفت: روستاییان در اکثر سریال‌ها مدرن و امروزی نشان داده می‌شوند، اما در سریال «روز‌های آبی» همان پاکی حقیقی، صفا،سادگی و زیبایی‌های روستا و مردمانش به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ سامان صفاری پیرامون سریال «روز‌های آبی» گفت:

سریال «روز‌های آبی» فضایی متفاوت و فیلمنامه متفاوتی نسبت به کار‌های قبلی من داشت و حضور در این سریال برای من تجربه جدیدی بود.

روستاییان در اکثر سریال‌ها مدرن و امروزی نشان داده می‌شوند، اما در این سریال همان پاکی و صفا و سادگی و زیبایی‌های روستا به نمایش گذاشته شده است.

صفاری: «روز‌های آبی» چهره حقیقی روستاییان را نشان می‌دهد/حضور در «شهربانو» ریسک بالایی بود

سریال «روز‌های آبی» تا به اینجای کار خیلی خوب دیده شده است. وقتی در میان مردم هستم احساس می‌کنم سریال را دنبال کرده‌اند و بازخورد‌های خوبی هم گرفتم. در فضای مجازی هم این سریال بار‌ها دیده شده و مردم با فضا و داستان آن ارتباط خوبی برقرار کرده‌اند.

حضور در فیلم سینمایی «شهربانو»

فیلم سینمایی «شهربانو» فیلمی مادرانه و مستقل به کارگردانی مریم بحرالعلومی است که با توجه به بودجه پایین و امکانات کم بسیار فیلم خوش ساختی است و فیلمنامه محکم و خیلی خوبی به قلم پژمان تیمورتاش دارد.

فضای انتخاباتی به دیده شدن «روزهای آبی» کمک می‌کند/شرایط برای تولید آثار مستقل سخت شده است

من در فیلم «شهربانو» در نقش علیرضا پسر شهربانو با بازی فرشته صدرعرفایی ایفای نقش کرده‌ام و معتقدم شانس آوردم در این فیلم بازی داشتم. علیرضا در این فیلم لحن متفاوتی دارد و پذیرش این نقش برای من خطرناک و پر ریسک بود. تلاش کردم مخاطبین نقش علیرضا را بپذیرند و در نهایت قضاوت نهایی با مخاطبان فیلم است.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!