مهین‌ترابی: سینما بازیگرانش را بر اساس سن و سال انتخاب می‌کند

بازیگر سریال تلویزیونی «آنام» گفت: سینماگران زمانی به سراغ من می‌آیند که نقشی در سن و سال من در کارشان باشد همین دو روز پیش بود که یک کار سینمایی به من پیشنهاد شد اما قبول نکردم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ مهرانه مهین‌ترابی پیرامون خطرات غیر قابل انکار کرونا در آثار تصویری گفت:

کرونا را به هیچ عنوان نمی‌شود کنترل کرد چرا که یکی از دوستان صدابردار سر یکی از کارها بدون اینکه هیچ علائمی داشته باشد یک دفعه در بیمارستان بستری شد و به مرحله بسیار خطرناکی از عوارض ویروس کرونا رسید و هیچکس نفهمید از چه کسی و چگونه این ویروس را گرفته است. این است که کار کردن در دوران کرونا ریسک بزرگی بوده، اما خیلی‌ها قبول کردند و رفتند سرکار.

هنوز کار دلخواهم را پیدا نکرده‌ام

من همچنان  به احتیاط و جلوگیری از ابتلای ویروس کرونا کار نمی‌کنم اما این را هم باید بگویم که هنوز کار دلخواهم را پیدا نکرده‌ام که کار نمی‌کنم.

به همان اندازه که پیشنهادات تلویزیونی دارم از آثار سینمایی پیشنهادی ندارم اما همان اندک نقش‌هایی هم که از سینما پیشنهاد شدند را دوست ندارم.

سینماگران زمانی به سراغ من می‌آیند که نقشی در سن و سال من در کارشان باشد همین دو روز پیش بود که یک کار سینمایی به من پیشنهاد شد اما قبول نکردم.

بیشترین پیشنهادات از نمایش خانگی است

بیشترین پیشنهادات که این روزها دارم از مجموعه‌های شبکه نمایش خانگی است اما نه اینکه نخواهم در شبکه نمایش خانگی کار کنم بلکه اولویت اول و اخر من در انتخاب یک نقش قصه ومتن است.

برای من زیاد مهم نیست که از کجا پیشنهاد باشد سینما و یا تلویزیون و شبکه نمایش خانگی نقش و قصه بیشتر برایم مهم است.

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110