بازگشت لیلا حاتمی به ژانر کمدی

لیلا حاتمی با مجموعه «شبکه مخفی زنان» به شبکه نمایش خانگی باز می گردد. حضور وی در این سریال، بازگشتی به ژانر کمدی پس از 3 سال نیز به حساب می‌آید.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرآنلاین؛ یکی از سریال‌های کمدی نمایش خانگی، مجموعه «شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی است که با حضور چند ستاره جلوی دوربین رفته و اکنون در مرحله تصویربرداری است.

یکی از ستاره‌های مهم این سریال لیلا حاتمی است که پس از مجموعه «نهنگ آبی» با این سریال به نمایش خانگی بازگشته است.

لیلا حاتمی اولین‌بار سال 97 با سریال «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی، وارد نمایش خانگی و اولین تجربه‌اش با شکست مواجه شد.

او بر سر کیفیت نقش خود با سازندگان سریال دچار اختلاف شد. طبق گفته خودش، وعده‌ها برای بازنویسی فیلمنامه و عمیق‌تر شدن نقش «آناهیتا» عملی نشد، در نتیجه از ادامه بازی در سریال انصراف داد و با مرگ شخصیت او، کاراکترش از قصه حذف شد.

حالا این بازیگر پس از گذشت سه سال از حضورش در نمایش خانگی، پیشنهاد بازی در سریال کمدی «شبکه مخفی زنان» را پذیرفته است.

لیلا حاتمی در ژانر کمدی سابقه زیادی ندارد. فیلم «مربای شیرین» ساخته مرضیه برومند، «بی‌پولی» اثر حمید نعمت‌ا… و «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی، معدود تجربیات او در این ژانر هستند و البته نقش‌هایی که این بازیگر در آن‌ها بازی کرده شخصیت‌های بامزه‌ و طنازی نیستند.

فیلم کمال تبریزی که آخرین حضور حاتمی در ژانر کمدی محسوب می‌شود، اکران موفقی را تجربه نکرد و برخلاف انتظارات، فروش عجیب و غریبی نداشت.

سریال «شبکه مخفی زنان» علاوه بر بازگشت حاتمی به نمایش خانگی، بازگشتی به ژانر کمدی پس از 3 سال نیز به حساب می‌آید.

اگر او در این سریال نقش متفاوت و ویژه‌ای را بازی کرده باشد، ممکن است شکست «ما همه با هم هستیم» را جبران کند و روی جدیدی از توانایی‌اش را در بازیگری نشان خواهد داد، اما در این باره تردیدهای زیادی وجود دارد.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!