آسیبی که با رفتن اکبر عبدی به سریال «روزهای آبی» وارد شد

محمدرضا حاجی غلامی، کارگردان سریال «روزهای آبی» معتقد است اکبر عبدی تا آن‌جایی که در توان داشت، در سریال حضور پیدا کرد، اما از یک‌جایی به بعد سلامتی ایشان مهم‌تر شد و برای همین، دیگر در کار حضور پیدا نکرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرآنلاین؛ این روزها سریال «روزهای آبی» با کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود، سریالی که اکبر عبدی یکی از نقش‌های اصلی آن بود اما از یک جایی به بعد توانایی حضور در کار را پیدا نکرد.

حاجی غلامی درباره خروج این هنرمند از سریال گفت:

«آقای عبدی تا آنجایی که می‌توانستند سر صحنه حضور داشته باشند در کنار ما بودند؛ اما از یک‌جایی به بعد بیماری اجازه نداد و توانایی ایشان کمتر شد و نتوانستند کنار باشند اما در هر لحظه که کنار ما بودند تمام توانشان را گذاشتند تا کار پیش برود، در بین آخرین کارهایی ایشان انجام دادند سریال «روزهای آبی» بیشترین میزان حضورشان در تلویزیون بود.

از یک‌جایی به بعد هم ما باید شرایط آقای عبدی را درک و رعایت می‌کردیم و خروج ایشان هم کمی شکل کار را تغییر داد و بخاطر خروج ایشان پایان قصه را تغییر دادیم.

ما چهار گروه بازیگر در این سریال داشتیم که در کنارهم قرار دادنشان، کمی سخت بود، یکی گروه بازیگران پیشکسوت مانند آقای عبدی، گروه بازیگران جوان‌تر مانند آقای صفاری و خانم جوان، یک گروه بازیگرانی که در این سریال برای اولین بار معرفی می‌شوند و یک گروه بازیگران بومی استان هستند و در کنار هم قرار دادن این چهار گروه واقعا سخت بود. اما همه به هم کمک می‌کردند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!