«خندوانه» و «دورهمی» تابستان ادامه دارد

شبکه نسیم با آغاز تابستان پخش مسابقه «دورهمی»، سریال طنز «حالا برعکس»، «ورزشیا»، «کارستون» و ادامه پخش «خندوانه»، «دست انداز» و «هوش برتر» را روی آنتن می برد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم؛ فصل اول مسابقه «دورهمی» با اجرا و کارگردانی مهران مدیری در این دوره به پخش خود ادامه می دهد.

دورهمی روزهای جمعه تا دوشنبه هر هفته ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود.

«خندوانه» در ادامه فصل هفتم با کارگردانی و اجرای رامبد جوان با دعوت از مهمانان مختلف در روزهای سه شنبه تا پنج شنبه ساعت ۲۳ به پخش خود ادامه می دهد.

مجموعه طنز تلویزیونی «دست انداز» نیز از سال جدید با توجه به رویکرد شبکه نسیم طراحی و تولید شده است. این مجموعه آیتمی، شوخی با برنامه های تلویزیونی را محور اصلی قرار داده.

این برنامه به کارگردانی شهاب عباسی و بازی آرش میراحمدی، ابراهیم شفیعی، کوروش معصومی، مرتضی رستمی، سوسن‌ پرور، میثم رستگاری و… هر شب ساعت ۲۱ و ۳۰ از شبکه نسیم روی آنتن می رود.

«ورزشیا» با نگاه به جذابیت حوزه ورزش، طراحی و پیش بینی شده است و در ایام رقابت های یورو ۲۰۲۰ وی آنتن می رود.

این برنامه با معرفی کشورهای شرکت کننده، به اتفاقات جام ملت های اروپا، با زبانی طنز این رویداد را مورد بررسی قرار می دهد. این برنامه را هر شب ساعت ۲۲ و ۱۵ روی آنتن می رود.

«کارستون» با اجرای میثم درویشان پور به سراغ مشاغل و فضاهای کاری مختلف می رود . این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ و ۱۵ روی آنتن می رود.

«حالا برعکس» مجموعه ای است که فرایند تولید برنامه تلویزیونی را با نمایی طنز به تصویر می کشد و در این مسیر پشت صحنه برنامه خندوانه را بستر روایت خود قرار داده  است. این مجموعه که به کارگردانی محمود کریمی و با بازی حامد همایون خواننده، در کنار جمعی از بازیگران باسابقه تئاتر و تعدادی از اهالی «خندوانه» تدارک دیده شده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110