خط خوردن قائمی از تیم ملی، برگی دیگر از پشت‌پرده‌ والیبال ایران

چه کسی پشت آلکنو پنهان شده؟

کنار گذاشتن فرهاد قائمی از اردوی تیم ملی والیبال باعث شد پشت پرده والیبال ایران نمایان‌تر از قبل شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ تیم ملی والیبال از روز شنبه تمرینات خود را برای حضور در المپیک توکیو آغاز کرد و فرهاد قائمی که پیش از این از بازی‌های ملی خداحافظی کرده بود به درخواست فدراسیون والیبال در تمرینات این تیم حاضر شد.

با توجه به عملکرد ضعیف تیم ملی در لیگ ملت‌ها محمدرضا داورزنی تصمیم گرفت که با تایید آلکنو، قائمی به تیم ملی دعوت شود تا مشکلات فنی این تیم به خصوص در دریافت‌ها کمتر شود.

قائمی هم که در طول سال‌های گذشته یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی والیبال در میادین مختلف بود با وجود خداحافظی از بازی‌های ملی اما به جهت نیاز تیم ملی حاضر شد ار خداحافظی‌اش از بازی‌های ملی چشم پوشی کند و به تیم ملی بازگردد؛ اما حضور قائمی در اردوی تیم ملی باعث شد برخی تلاش کنند به هر نحو ممکن ذهنیت آلکنو را تغییر دهند و در نهایت هم به هدف خود رسیدند.

 قائمی در مصاحبه اخیر خود عنوان کرده که آلکنو در همان ابتدای تمرین و پس از گرم کردن بازیکنان، عذر او را خواسته است.

قطعا این اتفاق برای برخی از اطرافیان تیم ملی قابل پیش‌بینی بود و آنها اطمینان داشتند که قائمی شانسی برای حضور در المپیک توکیو نخواهد داشت؛ چرا که انواع ترفند‌ها را به کار گرفته بودند که ذهنیت آلکنو را آنطور که می‌خواهند تغییر دهند که این اتفاق هم رخ داد.

در خصوص سایر بازیکنان هم ابهامات زیادی وجود دارد. چگونه می‌شود بازیکنی همچون امیر غفور که در طول لیگ ملت‌ها مصدوم بود و بازی‌های کمی هم انجام داد می‌تواند به المپیک برود؛ اما روی نام بردیا سعادت که یکی از بهترین بازیکنان ایران در رومانی ایتالیا بود خط قرمز کشیده می‌شود؟

برخی اتفاقاتی که حول و حوش تیم ملی والیبال رخ می‌دهد چندان سالم به نظر نمی‌رسد.

اینکه گفته می‌شود در خط خوردن بازیکنان از تیم ملی پای مسائل دیگری در میان است را باید فدراسیون والیبال بررسی کند و در صورتی که این مسئله واقعیت داشته باشد باید یک بار برای همیشه مسببان این گونه اتفاقات از تیم ملی اخراج شوند.

در صورتی که انتخاب بازیکنان برای حضور در المپیک بر اساس منافع شخصی عده‌ای تعریف شود دقیقا مصداق ارجحیت منافع شخصی به منافع ملی است.

قائمی در اینستاگرام خود در واکنش به خط خوردنش از تیم ملی نوشت:

«پشت آلکنو پنهان نشود که او هیچ کاره است.»

همین جمله از کسی که سال‌ها در تیم ملی حضور داشته و خیلی از اتفاقات را از نزدیک مشاهده کرده می‌تواند بازگوکننده بسیاری از حقایق باشد.

به هر حال واقعیت این است که برخی اتفاقاتی که حول و حوش تیم ملی والیبال رخ می‌دهد چندان سالم به نظر نمی‌رسد.

آیا داورزنی شجاعت ورود به اتفاقات را دارد؟ در المپیک ریو هم شبیه این اتفاقات رخ داد و شائبه‌های مربوط به آن همچنان بدون پاسخ مانده و حالا اتفاقات اخیر پیرامون خط خوردن قائمی هم به آن اضافه شده است.

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110