صبوری: مردم فصل جدید «روزگار جوانی» را دوست خواهند داشت

لاله صبوری: با اینکه اسم من هم در لیست اعلامی برای تزریق واکسن کرونا بود، اما به جز ۵ – ۶ نفر اعضای اصلی سریال «روزگار جوانی»، به من و باقی گروه ما واکسن کرونا نزدند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ لاله صبوری پیرامون بازی در سریال «روزگار جوانی» گفت:

به تازگی در فصل سوم سریال «روزگار جوانی» بازی داشتم و تصویربرداری مربوط به بازی من در این مجموعه به پایان رسیده است.

من و سیاوش چراغی‌پور تقریبا جزو نقش‌های اصلی سریال «روزگار جوانی» هستیم و در ۶ الی ۷ قسمت از این سریال حضور داریم.

به نظرم «روزگار جوانی» با اقبال عمومی مواجه شود و مردم این سریال را دنبال و دوست داشته باشند. اما قضیه این است که مخاطبان آن سال‌ها با مخاطب امروز تفاوت زیادی دارند و نمی‌توان این سریال را هم به لحاظ ساخت و هم تماشاگران با دو سریال قبلی مقایسه کرد.

این روز‌ها شبکه‌های تلویزیونی بیشتر و همچنین فیلم‌های روز و زیادی در دسترس مخاطب قرار دارد و طبیعتا سطح سلیقه و نیاز مردم هم فرق کرده است. با این حال این مجموعه فیلمنامه و عوامل خیلی خوبی دارد و سعی شده کیفیت کار حفظ شود.

این مجموعه هم طنز و هم تراژدی و به نوعی گروتسک است و مابین اتفاقات طنز و تراژیک است و این دو حس را منتقل می‌کند. من نقش مادر یکی از شخصیت‌های جوان این مجموعه را که تازه دانشجو شده بازی می‌کنم.

داشتن لهجه در فصل جدید سریال «روزگار جوانی»

در فصل جدید سریال «روزگار جوانی» من به لهجه شیرین اصفهانی صحبت کردم. قبل از شروع بازی اعلام کردند که باید با لهجه اصفهانی صحبت کنم و من هم برای بهتر شدن نقش آمادگی کافی داشتم. در کل نقش خودم در این سریال را خیلی دوست دارم و خوشحالم این همکاری پیش آمد.

پایان بازی لاله صبوری در روزگار جوانی

بازی من در سریال «روزگار جوانی» به اتمام رسیده و فعلا مشغول کاری نیستم. با قدسیانی گپ و گفتی داشتیم و احتمالا همین روز‌ها مشغول نوشتن فیلمنامه تلویزیونی شویم.

استرس بازیگری بدون ماسک در وضعیت کرونایی

بازی کردن در شرایط کرونایی خیلی نگران کننده است و من هم از این قاعده مستثنا نیستم و استرس درگیر شدن به کرونا را داشتم.

خیلی دوست دارم این را بگویم، با اینکه ما جلوی دوربین بودیم، ولی واکسن کرونا نزدیم.

قرار بود اعضای اصلی مجموعه واکسن کرونا بزنند و با اینکه اسم من هم در لیست اعلامی برای تزریق واکسن کرونا بود، اما به جز ۵ – ۶ نفر اعضای اصلی، من و باقی گروه واکسن کرونا نزدیم.

از این قضیه دلخورم و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد و صحبتی هم راجع به آن نشد و همین موضوعی ناراحت کننده است. خیلی از دوستان من که مشغول کار‌های تلویزیونی هستند واکسن زدند و متاسفانه برای برخی از ما این موقعیت پیش نیامد.

این موضوع کرونا برای من نگران کننده است و یکی از دلایل مهمی که خیلی‌ها پیشنهادات خود را رد می‌کنند کرونا است.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!