اظهارات جعفری جوزانی در پی فلج شدن فک دخترش؛«مدارک موجود است، شکایت می‌کنیم»

مسعود جعفری جوزانی با بیان اینکه به زودی از پزشکی که فک دخترش را فلج کرده شکایت می‌کند، روایت یکی از مسوولان سازمان نظام پزشکی از این ماجرا را «جانبدارانه» و «نادرست» خواند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ پس از اینکه سحر جعفری جوزانی ـ بازیگر سینما و تلویزیون ـ با انتشار ویدیویی، از فلج شدن فکش به خاطر اشتباه پزشکی خبر داد، رحمت‌الله توکل ـ مدیرکل کمیسیون پزشکی سازمان نظام پزشکی و جانشین دادستان نظام پزشکی ـ در پاسخ به این گله مندی تاکید کرد که سحر جعفری جوزانی تاکنون نه مراجعه کرده‌ و نه شکایتی داشته است.

با این حال آنها با مسعود جعفری جوزانی، کارگردان سینما و تلویزیون و پدر سحر جعفری جوزانی تماس گرفته و با او قرار ملاقات گذاشته اند، اما جعفری جوزانی به این قرار ملاقات نرفته است. او سپس عنوان کرد: «ما می‌خواستیم خانم جعفری جوزانی با پزشک معالج روبرو شوند و مطالب را در حضور یکدیگر بیان کنند تا بعد برایشان کمیسیون تشکیل داده و مشکل را رفع کنیم.»

حالا مسعود جعفری جوزانی اظهارات این مسئول سازمان نظام پزشکی را جانبدارانه عنوان می کند و می گوید:

متاسفانه بیشتر حرفهایی که توسط این اشخاص محترم بیان شده یک سویه، جانبدارانه و نادرست است.

من به دکتر توکل توضیح دادم که ما با قرار قبلی به مطب این دکتر رفته ایم و چنانچه شخص دیگری خود را به دروغ جای او معرفی کرده باشد که دیگر بحث به جاهای باریک تر می کشد. قرار هم گذاشتیم که من روز سه شنبه یا چهارشنبه به دیدارشان بروم؛ حالا چرا پیش از ملاقات، مصاحبه کرده اند، خدا می داند!

ابراز ناراحتی و نگرانی مسعود جعفری جوزانی به خاطر وضعیت سلامتی دخترش از اشتباه پزشکی

به دلیل مشکل دخترم به پیشنهاد یکی از دوستان با مطب این دکتر تماس گرفتیم و پس از تهیه یک عکس OPG که به دستور ایشان انجام شد، روز سه شنبه (یازدهم خرداد ماه)، با قرار قبلی، من به همراه دستیار و دخترم به مطب او مراجعه کردیم.

شخصی که خانم منشی، او را دکتر معرفی کرد، یک نگاه زودگذر و سطحی به عکس OPG انداخت، و بعد از معاینه لثه به دخترم گفت: درد شما هیچ ربطی به دندانهای عقل شما ندارد، احتمالا شما هنگام خواب دندان هایتان را به هم فشار می دهید، از این روی دچار اسپاسم شدید، شده اید و باید به این نواحی بوتاکس تزریق شود.

یک عمل اشتباه و نسنجیده باعث شد تا امروز که ۴۰ روز از آن اتفاق می گذرد، فک دخترم فلج شود.

دخترم که با شنیدن این حرف دکتر نگران شده بود، به او توضیح داد که متخصصانی که قبل از ایشان دیده بودیم، گفته بودند عکس OPG زیاد دقیق نیست و نشان نمی دهد، ریشه دندان تا چه اندازه با عصب ها درگیر هستند، اگر لازم است بروم عکس رنگی بگیرم!

دکتر با اطمینان به نفس کامل گفت: خیر، عکس رنگی لازم نیست و همین الان به دلیل اسپاسم و فشار شدیدی که به لثه وارد شده باید بوتاکس تزریق شود؛ عمل اشتباه و نسنجیده ای که باعث شد تا امروز که ۴۰ روز از آن اتفاق می گذرد، فک دخترم فلج شود.

جالب اینکه به جز دخترم که سخت ترسیده بود، خود من هم سه بار به دکتر تاکید کردم که سحر باید سه روز دیگر هم خودش جلوی دوربین فیلمبرداری حرف بزند و هم از دیگران تست بگیرد، اما این دکتر با اعتماد به نفس قانع کننده ای گفت: شما اصلا نگران نباشید. من به شما اطمینان می دهم که کوچکترین تغییری در صورت  و یا حرف زدن او به وجود نمی آید.

اما متاسفانه به عکس آنچه ادعا کرده بود، دو روز بعد از تزریق، صورت دخترم کاملا کج شد و همچنان هم این وضعیت ادامه دارد.

علت شکایت نکردن جوزانی

علت سکوت و شکایت نکردنم این بود که از یک طرف امیدوار بودم به گفته دوستان دکترم یک ماهه خوب شود و علت دیگر دوندگی های بیهوده و برخوردهای متکبرانه، جانبدارانه و تحقیرآمیزی  بود که چند بار در مراجعه به این نهادها تجربه کرده بودم.

این است که از دخترم خواهش کردم مردم را آگاه کند تا به افرادی که به نام دکتر، با رفتار و کردار غیرمسئولانه نام پزشکان فرهیخته، فداکار و انسان دوست کشورمان را لکه دار می کنند، اعتماد نکنند.

مدارک موجود است، شکایت می‌کنیم

به هر حال روال این اتفاق مشخص و پرینت مکالمات و قرار قبلی ما با دکتر مورد نظر گویاست؛ در نتیجه شکایت از پزشکی که با تصمیم اشتباه و غیرمسئولانه باعث این مساله شده است نیز در روزهای آتی انجام خواهد شد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!