اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی جدید Reshare

اینستاگرام اعلام کرد به صورت محدود در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام Reshare است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تچ کرانچ؛ پلتفرم اینستاگرام در حال آزمایش استیکر جدیدی به نام Reshare است که عملکرد آن مشابه قابلیت فعلی استوری پست‌ها است، اما با این تفاوت که پست‌هایی که با این استیکر در استوری قرار می‌گیرند، زیباتر دیده می‌شوند.

طبق اعلام اینستاگرام، اکثر کاربران این شبکه اجتماعی به دیدن داستان‌هایی که در آن‌ها پستی وجود داشته باشد تمایل ندارند و با این استوری‌ها کمتر تعامل برقرار می‌کنند.

گفته می‌شود یکی از دلایل آن، محیط یکنواخت این استوری‌ها و جذاب نبودن شکل ظاهری آن‌ها است. اکنون اینستاگرام با ارائه این استیکر قصد دارد اشتراک گذاری پست‌ها در استوری را جذابتر کند.

ارائه ویژگی جدید اینستاگرام برای داستان ها

کاربران با انتخاب این استیکر، فهرست پست‌هایی که اخیرا با آن‌ها تعامل داشتند را مشاهده می‌کنند و با انتخاب هر کدام از پست ها، آن پست در استوری کاربر قرار می‌گیرد.

استوری کاربر می‌تواند شامل عکس پس زمینه باشد که قابل شخصی سازی است و کاربر را ترغیب می‌کند از آن‌ها استفاده کند و استوری‌های خود را از حالت یکنواخت و تکراری خارج کند.

آزمایش ویژگی جدید Reshare در اینستاگرام

البته اینستاگرام اعلام کرده که این استیکر فعلا برای عده کمی از کاربران فعال شده و در صورت موفق بودن آزمایش آن، این ویژگی در آینده برای همه کاربران فعال خواهد شد.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!