علی دایی در گفتگو با گاتزتا: کریستیانو می تواند به رکورد 120 گل ملی هم برسد

رونالدو و مسی سوپرمن هستند

اسطوره فوتبال کشورمان معتقد است رونالدو می تواند به رکورد 120 گل ملی و بیشتر هم برسد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از گاتزتا دلواسپرت؛ علی دایی، اسطوره فوتبال کشورمان در تازه ترین نسخه گاتزتا دلو اسپرت گفتگویی با این رسانه ایتالیایی داشته است و در مورد رسیدن رونالدو به رکوردش و همچنین نظرش در مورد رونالدو و مسی صحبت کرده است. 

ماندن رونالدو در یووه 

تصمیم گیری برعهده خودش است. به نظرم من نباید در این باره به او توصیه بکنم. تنها کاری که می توانم بکنم این است هر جا او تصمیم گرفت بازی کند، برایش آرزوی بهترین ها را داشته باشم.

از نظر من رونالدو یکی از سه بازیکن برتر تاریخ فوتبال است. آمار و ارقام گویای همه چیز است و نیازی به گفتن من نیست.

مسی و رونالدو 

وقتی بازی کردن مسی و رونالدو را می بینم، متوجه می شوم این دو در سطحی هستند که تنها متعلق به خودشان است. آنها مانند سوپرمن هستند. هر دوی آنها از مهاجمان محبوب من در تاریخ فوتبال هستند.

رکورد گل های ملی 

برای رونالدو خیلی خوشحالم. لیاقتش را داشت. او می تواند به رکورد 120 گل و بیشتر هم برسد. در انگلیس ضرب المثلی وجود دارد که می گوید آسمان سقف آرزوهای یک نفر است و این موضوع در مورد رونالدو صدق می کند.

اگر مجبور شوم فوتبال خودم را با او مقایسه کنم، باید بگویم که فرق زیادی بین فوتبال دهه 90 و این روزها وجود ندارد البته فوتبال تغییر کرده، مهاجمان بهتر شده اند و مدافعان و سازمان دهی بازیکنان در زمین هم دچار تغییراتی شده است.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110