وضعیتی نابسامان برای کاروان المپیکی ایران| خواب روی زمین فرودگاه توکیو! + عکس

قهرمانان ورزش ایران که به توکیو رسیده‌اند، از شدت خستگی و به خاطر معطلی مجبور شدند روی زمین فرودگاه توکیو بخوابند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ گروه نخست ورزشکاران المپیکی ایران شنبه شب تهران را به مقصد توکیو ترک کرد و یکشنبه عصر وارد فرودگاه شهر توکیو شد.

ورزشکاران ابتدا در فرودگاه توکیو حدود ۷ تا ۸ ساعت معطل ماندند تا ژاپنی‌ها مراحل ترخیص آن‌ها و دیگر کشور‌ها را انجام دهند.

با توجه به اینکه این احتمال وجود داشت کشور‌های زیادی همزمان به فرودگاه برسند، جای تعجب دارد که ژاپنی‌ها به فکری به حال این مسئله نکردند تا کاروان‌ها مدت زمان کمتری در فرودگاه معطل بمانند.

اتفاق زشت برای کاروان المپیکی ایران+ عکس| خواب روی زمین فرودگاه توکیو!

چند کشور از جمله ایران همزمان وارد فرودگاه توکیو شده بودند بنابراین انجام کار‌های مربوط به ترخیص آن‌ها زمان زیادی برد.

گفته می‌شود قبل از اینکه این کشور‌ها به فرودگاه برسند، دو کاروان کشور دیگر در فرودگاه حضور داشتند که در میان آن‌ها تست کرونای دو نفر مثبت شده بود همین مسئله باعث افزایش سخت گیری ژاپنی‌ها شد.

سپس انتقال ورزشکاران، چمدان‌ها و تجهیزات به دهکده ورزشکاران نیز حدود دو ساعت زمان برد چرا اتوبوس و کامیون‌های حمل چمدان و دیگر تجهیزات کافی نبود و این اتفاق باعث معطلی دیگری برای ورزشکاران شد.

باتوجه به اینکه ژاپن به قانونمندی و منظم بودن مشهور است، بی نظمی که برای انتقال ورزشکاران و چمدان‌ها وجود داشت باعث تعجب شده بود، اما همین مسئله خستگی و گرسنگی زیادی را برای گروه نخست ورزشکاران اعزامی ایران رقم زد به گونه‌ای که حتی برخی از آن‌ها در حالی که منتظر بودند اتوبوس‌ها برسند، از شدت خستگی گوشه‌ای از محوطه به خواب رفتند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110