کمال تبریزی: حضورم در «میدان سرخ» موقت است

کمال تبریزی: حضور من در میدان سرخ کاملا موقت و دوستانه است و با این هدف که روند فیلمبرداری متوقف نشود، مدیریت و کارگردانی آن را بر عهده گرفتم تا بهرامیان بهبود پیدا کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ کمال تبریزی این روزها سر صحنه “میدان سرخ” است و چند پروژه سینمایی و سریال را در مرحله فیلم نامه در حال بررسی دارد.

این کارگردان سینما درباره سرنوشت اکران “دست انداز”، آخرین فیلم سینمایی اش توضیح داد:

فعلا با توجه به وضعیت کرونا، شرایط برای اکران فیلم مناسب نیست و باید دست نگه داریم تا شرایط مناسبی برای اکران فراهم شود بنابراین عجله ای برای اکران فیلم نداریم.

کمال تبریزی درباره حضورش در سریال شبکه نمایش خانگی “میدان سرخ” هم خاطرنشان کرد:

به دنبال ابتلای بهرام بهرامیان کارگردان این سریال به بیماری کرونا، از سوی جواد نوروز بیگی (تهیه کننده ) از من دعوت شد تا چند روزی به عنوان سرپرست کارگردانی در این پروژه حضور داشته باشم.

حضور من در این کار کاملا موقت و دوستانه است  و با این هدف که روند فیلمبرداری متوقف نشود، مدیریت و کارگردانی آن را بر عهده گرفتم تا بهرامیان بهبود پیدا کرده و ادامه سریال را کارگردانی کنند.

این کارگردان همچنین در پایان در پاسخ به اینکه پروژه جدی برای ساخت فیلم دارد، گفت: چند پروژه سینمایی و سریال هست که مشغول کار بر روی فیلم نامه هایشان هستیم و هنوز فیلم نامه های کاملی نداریم اما امیدوارم در ماه های آینده بتوانیم، هر کدام که زودتر فیلم نامه شان اماده کار شد، با توجه به شرایط کرونایی، پیش تولیدش را شروع کنیم

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!