غفارمنش: سریال «دردسرهای عظیم» مردمی بود

بازیگر سینما و تلویزیون گفت:-دردسرهای عظیم از آن دسته سریال‌ هایی بود که مورد توجه مردم واقع شده بود. به خصوص در زمان پخش اولیه سریال با بازخوردهای خیلی خوبی مواجه بودم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ در سریال«دردسرهای عظیم ۱ و ۲» که پخش آن به‌تازگی از شبکه آی فیلم پایان پذیرفت، امیر غفارمنش ایفاگر نقش ارسلان بود.

 این بازیگر ضمن اشاره به استقبال خیلی خوب مخاطبان از دردسرهای عظیم، علت این علاقه را قصه مردمی و شخصیت‌های واقعی و ملموس سریال ذکر می‌کند.

**نقش ارسلان که در سریال دردسرهای عظیم ایفاگر بودید، چقدر برای خودتان جذابیت داشت؟ ارسلان شبیه بسیاری از جوان های امروزی است.

-ارسلان نمونه جوان هایی است که می ‌خواهند در زندگی میانبر بزنند و یک شبه به موفقیت برسند. کاراکتر ارسلان را خیلی دوست داشتم، چرا که شیرینی خاصی در کارها و رفتارهایش مشاهده می شد.

اتفاقا من خیلی دیر به پروژه دردسرهای عظیم اضافه شدم و حتی فرصت خواندن فیلمنامه را پیدا نکردم. منتها از آنجا که به آقایان مهام و نیک نژاد اعتماد داشتم و کارهای قبلی شان را دیده بودم می دانستم که نتیجه این همکاری با آنها خوب خواهد شد و سریال ‌هایشان پرمخاطب می ‌شود.

از سوی دیگر، با جواد عزتی خیلی هماهنگ بودیم و توانستیم زوج خوبی را در کنار هم تشکیل بدهیم.

**استقبال مردم از سریال دردسرهای عظیم چگونه بود؟ خودتان با چه واکنش ها و بازخوردهایی مواجه بودید؟

-دردسرهای عظیم از آن دسته سریال‌ هایی بود که مورد توجه مردم واقع شده بود. به خصوص در زمان پخش اولیه سریال با بازخوردهای خیلی خوبی مواجه بودم. حتی مردم تا مدتی در کوچه و خیابان ارسلان صدایم می ‌زدند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!