پری امیرحمزه: کرونا گرفتم اما به ریه‌هایم آسیبی نرسید

پری امیرحمزه: امیدوارم اخباری که منتشر می‌شود صحت نداشته باشد و دوز دوم واکسن کرونا را بتوانم بزنم. من هم شنیدم که کمبود واکسن در کشور وجود دارد و چون باید همان واکسن دوز اول را بزنم کمی نگرانم که نتوانم دوز دوم را تزریق کنم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛‌ پری امیرحمزه پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت:

از حدود دو سال پیش یعنی زمان شیوع ویروس کرونا در هیچ فیلم و سریالی بازی نکردم و هنوز هم تا عادی شدن شرایط پیشنهاد بازی در هیچ فیلم و سریالی را قبول نخواهم کرد.

آدم ترسویی نیستم، اما نباید ویروس کرونا را دست کم گرفت.

مخصوصا حالا که در اخبار می‌خوانیم ویروس جهش یافته کرونا باعث مشکلات بیشتری می‌شود و قدرت سرایت آن بالاتر است.

یک سال و شش ماه است خانه‌نشین شدم و خودم را در خانه زندانی کردم و تنها گاهی برای خرید نان آن هم با زدن دو ماسک و استفاده از الکل بیرون می‌روم.

به جز کار‌های روزمره و روتین آشپزی، تمیزکاری و … از کتاب خواندن هیچگاه غافل نبودم و این روز‌ها فرصت بسیار خوبی است تا کتاب‌هایی که مورد علاقه من است را بخوانم.

دوز اول واکسن کرونا را از طریق موسسه هنرمندان پیشکسوت زدم و نوبت بعدی آن ۱۰ شهریورماه است. امیدوارم اخباری که منتشر می‌شود صحت نداشته باشد و دوز دوم واکسن را بتوانم بزنم.

من هم شنیدم که کمبود واکسن در کشور وجود دارد و چون باید همان واکسن دوز اول را بزنم کمی نگرانم که نتوانم دوز دوم را تزریق کنم.

پیش از تزریق واکسن کرونا، کرونا گرفته بودم و خیلی مراقبت کردم پس از آن دو بار آزمایش دادم و هر دوبار منفی بود و خوشبختانه به ریه‌هایم آسیبی نرسیده بود. با اینکه علائم آشکاری، چون سرفه، تب و .. نداشتم، اما حالم خوب هم نبود و خوشبختانه برطرف شد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!