آنتنِ عید نوروز به “زیرخاکی۳” می‌رسد؟

بازیگر نقش اول سریال “زیرخاکی” در گفت‌وگویی رادیویی اعلام کرد که احتمالاً این مجموعه تلویزیونی را برای عید نوروز ۱۴۰۱ آماده کنیم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنامه پرانتز باز؛ پژمان جمشیدی در خصوص پروژه های سینمایی و همچنین سری سوم سریال «زیرخاکی» گفت:

 هجمه و انتقادهای رسانه‌ای با ورود پژمان جمشیدی به عرصه هنر

هر موفقیتی با ابعادش تبعاتی دارد. نمی‌توانی موفقیت را پشت سر بگذاری و از سختی ها و تبعاتش عبور نکنی و البته یکی از این سختی‌ها، همین هجمه‌ها بود.

اما برایم مهم این بود که احترام این حرفه را حفظ کنم. برای من هنر عرصه محترمی بود و می‌دانستم باید در شأن هنر عمل کنم. از همان ابتدا می‌دانستم ممکن است مخالفت‌هایی باشد اما چون از قبل این شرایط را پیش‌بینی می‌کردم، به راحتی از آن عبور کردم.

بهترین پاسخ در این حرفه به منتقدان این است که بتوانی خودت را در زمین فوتبال یا در قاب تلویزیون اثبات کنی و با حرف زدن به جایی نمی‌رسی؛ در صورتی که از عهده کارت به خوبی برآیی، منتقدان منصف نظرشان را تغییر می‌دهند و شاید کسانی که روزی تو را نقد می‌کردند تبدیل به مدافعانت شوند.

هیچ‌وقت از انتقادها گله‌مند نبودم و معتقدم هرکس با نگاهش به جامعه، زندگی و کار می‌تواند نظرش را ابراز کند.

برای من که 45 سال از عمرم می‌گذرد، دیگر شهرت و منتشر شدن عکسم روی جلد نشریات اهمیتی ندارد نه آنقدر دیده شدن!

صرفا برایم حفظ احترام خبرنگار جوانی که وارد عرصه خبری شده است با من تماس می‌گیرد یا روزنامه‌نگار  باسابقه‌ای که حقی بر گردن ورزش و هنر دارد، احترامش حفظ شود مهم است و اگر مواردی بوده که کوتاهی کرده‌ام همین جا عذرخواهی می‌کنم و قطعاً سهوی بوده است.

پروژه های جدید پژمان جمشیدی

فیلم سینمایی “علفزار” به تهیه‌کنندگی بهرام رادان و کارگردانی کاظم دانشی ایفای نقش می‌کنم که فکر می‌کنم برای جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.

احتمال اینکه فصل سوم “زیرخاکی” را برای عید نوروز آماده کنیم، هست.  در این صورت از اواسط مهرماه درگیر این پروژه می‌شوم که خیلی هم دوستش دارم.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!