بازیگر ایرانی که نقش دختر افغان را ایفا کرد

محیا دهقانی که در فصل دوم مجموعه «نجلا» با قطع همکاری سارا رسول زاده (بازیگر اصلی سریال) جایگزین او معرفی شده است، درباره چالش های حضور در امتداد یک نقش صحبت کرد.

محیا دهقانی که در فصل دوم مجموعه «نجلا» با قطع همکاری سارا رسول زاده (بازیگر اصلی سریال) جایگزین او معرفی شده است، درباره چالش های حضور در امتداد یک نقش صحبت کرد.

این بازیگر همچنین چندی پیش در مجموعه «همبازی» نقش دختری افغان را ایفا کرد؛ کاراکتری که روایتگر گوشه ای از دغدغه ها و سرنوشت دختران افغان بود.

دشواری کار در شرایط کرونا

در حال حاضر در سه پروژه مشغول کار هستم. متاسفانه دغدغه ای که دارم این است که همچنان در معرض خطر قرار دارم؛ در حالی که به نظرم وقتی مجوز ساخت پروژه ای داده می شود، باید تمام عوامل واکسینه شوند؛ اما انگار این مساله اهمیتی ندارد.

مشکل اینجاست که من به عنوان یک بازیگر مجبورم ماسکم را دربیاورم و با استرس جلوی دوربین قرار بگیرم و این استرس همچنان با من همراه باشد.

متاسفانه فردی در این زمینه پاسخگو نیست. اگر هم اتفاقی بیفتد می گویند خب سر کار نمی رفتی و اهمیت نمی دهند.

حضور در سریال «خودخواسته»

محوریت این سریال مردانه است ولی سه ـ چهار شخصیت خانم هم محوریت دارند که من یکی از آنها هستم.

نقش آفرینی در سریال «شرق بهشت» و «نجلا»

این بازیگر از حضور در سریال «شرق بهشت»به کارگردانی حسین غضنفری و تهیه کنندگی علی پورکیانی و سریال «نجلا ۲» به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی سعید سعدی خبر داد.

خانم رسول زاده گفته بودند نمی خواهند سریال کار کنند و در شبکه نمایش خانگی کار می کردند. حضور من قطعا در این شرایط ریسک بزرگی است اما پذیرفتم.

به هر حال وقتی بازیگر تغییر کند، شرایط و موقعیت هم تغییر می کند. فصل یک «نجلا» ۱۵ قسمت بود اما فصل دو ۳۰ قسمت است. فکر می کنم از پس نقش برمی آیم و آن را پذیرفتم و تا امروز فکر می کنم کار بد نشده است.

اما در نهایت این مخاطبان هستند که باید سریال را ببینند و نظر بدهند. تیرماه این کار کلید خورد، در شرایط سختی با کار قرارداد بستم چرا که اصلا زمانی برای تمرین نداشتم، اما چالش جدیدی برایم بود.

ایفای نقش دختر افغان در سریال «همبازی»

«روشنا» در این سریال پیام و نماد دختر بی پناه و بی وطن افغان بود که من خودم را در آن چالش قرار دادم تا بتوانم از پس آن نقش بربیایم.

خیلی برایم مهم بود. روشنا نماد دختر افغانی بود که در شرایط سخت قرار می گیرد که این چالش برای من اولویت داشت. این کاراکتر دغدغه من بود و دغدغه من این نبود که با کدام بازیگر همبازی می شوم یا کارگردان کار کیست.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!