بازداشت بازیکن لیگ برتری توسط پلیس

بازیکن تیم لیگ برتری به دلیل رانندگی در شرایط غیرعادی، بازداشت شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایلنا و طرفداری؛ شب گذشته بازیکن تیم لیگ برتری به دلیل رانندگی در شرایط غیر عادی از سوی پلیس متوقف شد و پس از اینکه شرایط غیر عادی او و دیگر سرنشین اتومبیلش مشخص شد این بازیکن بازداشت شد.

بازیکنی که در آغاز لیگ بیستم، با انتقالی پر سر و صدا به یکی از تیم‌های محبوب شهرستانی پیوست، همزمان با تعطیلات روزهای اخیر به جرم رانندگی در حالت غیر عادی بازداشت شد.

گفته می‌شود این فوتبالیست در حالی که تعادل نداشته، پشت فرمان اتومبیل خود نشسته و ماموران ابتدا به خاطر رانندگی پرخطر به او ایست می دهند و متوجه می شوند این شخص نوشیدنی الکلی مصرف کرده و به همین دلیل اتومبیل را توقیف و خودش را بازداشت می‌کنند.

هم اکنون مسئولان باشگاهی که این بازیکن برایش بازی می‌کند پیگیر کارهای رفع مشکل او و آزادی‌اش هستند و تلاش زیادی برای رسانه‌ای نشدن ماجرای این بازیکن داشته‌اند و حتی سعی دارند وی پیش از تمرینات امروز مرخص شود و در تمرین حضور پیدا کند تا خبر بازداشت و عدم حضور او رسانه‌ای نشود.

به احتمال زیاد پرونده این بازیکن بعد از تعیین مجازات متناسب با تخلفی که مرتکب شده، از دادسرا به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خواهد رفت. این احتمال که برای او علاوه بر محکومیت قضایی یک محرومیت ورزشی هم در نظر گرفته شود کم نیست.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!