نیکول کیدمن: من را بعد از ۴۰ سالگی از هالیوود کنار گذاشتند و گفتند مهم نیستی!

نیکول کیدمن، بازیگر مشهور اخیراً اعلام کرده که پس از عبور از سن چهل سالگی هالیوود قصد داشته او را کنار بگذارد.

به گزارش ستاره ها؛ نیکول کیدمن، بازیگر مشهور اخیراً اعلام کرده که پس از عبور از سن چهل سالگی هالیوود قصد داشته او را کنار بگذارد.

وی که هم اکنون ۵۴ ساله است گفت:

آنها معتقد بودند که دورانی که همه چیز خوب بود برای من گذشته و حالا که چهل سالگی را رد کرده ام دیگر علاقه ای به ایده ها و داستان سرایی ها یا حتی اینکه یک زن یا فرد هستم ندارند! من هم مانند بسیاری از زنان فعال در این صنعت به شدت احساس پوچی کردم.

پس از اینکه پیشنهاد بازی در فیلم و سریال ها تا مرز توقف پیش رفت مجبور شدم تا کمپانی فیلم خود به نام Blossom Films را راه اندازی کنم تا از طریق آن بتواند پروژه هایم را بسازم و در آن نقش آفرینی کنم.

همه چیز پس از تولد دخترم ساندی در سال ۲۰۰۸ در سن ۴۱ سالگی برایم رخ داد.

به دنیا آمدن فرزندم به نوعی پایان زندگی کاریم بود و باید به نقطه ای که در آن ایستاده بودم فکر می کردم. تصمیم گرفته بودم بازیگری را کنار بگذارم اما مادرم این اجازه را به من نداد و گفت:« نیکول تو یک هنرمندی باید جایگاهی که داری رو حفظ کنی چون ممکن است یه روز بخواهی به کارت برگردی»

کیدمن هم اکنون سریال « Nine Perfect Strangers» را حال پخش از تلویزیون دارد و فصل سوم سریال Big Little Lies با بازی و تهیه‌کنندگی او بزودی آماده پخش خواهد شد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110