تصویربرداری سریال «برف بی صدا می بارد» در گیلان/ رونمایی از بازیگران جدید

تصویربرداری سریال 250 قسمتی «برف بی صدا می بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در گیلان ادامه دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ با گذشت ۱۵ ماه از شروع تولید سریال ۲۵۰ قسمتی «برف بی صدا می بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی تصویربرداری ۶۵ درصد از‌ فصل اول سریال انجام شده است.

این سریال که به نویسندگی مرحوم مسعود بهبهانی نیا به رشته تحریر درآمده شامل دو فصل بوده که داستان فصل اول آن در ۱۰۰ قسمت از سال های ۶۵تا ۶۹ روایت می شود و فصل دوم آن در ۱۵۰ قسمت در زمان حال می گذرد.

کرونا در این یک سال و نیم چندین بار پروژه را مختل کرد اما پس از مدتی تصویربرداری آن از سر گرفته شده است، اکنون گروه برای ضبط ادامه سریال به استان گیلان سفر کرده و در حال ضبط سکانس های مربوط به این استان هستند.

پیش از این فقط سه بازیگر این سریال رسانه ای شده بود. برخی دیگر از بازیگران آن عبارتند از: فرهاد آییش، الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ، مائده طهماسبی، پاشا رستمی، پوریا شکیبایی، پانته آسیروس، مریم شیرازی، مینا وحید، فریبا متخصص، امید روحانی، مهسا طهماسبی، امیر جنانی، هادی دیباجی،سیامک ادیب، هاله گرجی، آناهیتا اقبال نژاد، سینا کرمی و…

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!