کری‌خوانی جالب بازیگر «خانه به دوش» برای مرجانه گلچین

مریم امیرجلالی: امکان ندارد دستپخت گلچین به دستپخت من برسد. شیرینی‌های فریبا کوثری را امتحان کرده ام و سلیقه او را قبول دارم، اما با گلچین حاضرم مسابقه آشپزی بدهم.

به گزارش ستاره ها؛ شب گذشته در برنامه «شب نشینی» شبکه جهانی جام جم، مریم امیرجلالی بازیگر باسابقه و پیشکسوت سینما و تلویزیون به عنوان مهمان با محمد سلوکی به گفتگو نشست.

فعالیت مریم امیرجلالی در روز‌های کرونایی

من در این مدت پیج آشپزی زده ام که در ۲ ماه ۴۲ هزار دنبال کننده جذب کرده ام. در اصل عاشق آشپزی هستم و آن را به مدیر مالی بودن و بازی ترجیح می‌دهم.

با راه اندازی این صفحه آشپزی وارد میدان جدیدی شدم. متولد سال ۱۳۲۶ هستم و از این موضوع نه تنها احساس ناراحتی نمی‌کنم بلکه اتفاقاً خوشحال هستم.

ضمن اینکه بر این باورم هر زمانی برای خود زیبایی‌های خاصی دارد بنابراین از گفتن سنم ابایی ندارم. من معتقدم دوران میانسالی و پیری هم زیباست، تمام سنین یکی از یکی زیباتر است، از پیری ناراحت نمی‌شوم.

 گرامیداشت یاد و خاطره سیروس گرجستانی، با کری خوانی درباره آشپزی برای مرجانه گلچین

امکان ندارد دستپخت گلچین به دستپخت من برسد. شیرینی‌های فریبا کوثری را امتحان کرده ام و سلیقه او را قبول دارم، اما با گلچین حاضرم مسابقه آشپزی بدهم.

علاقه امیرجلالی به بازی در سریال «زیر هشت»

سریال «زیر هشت» را به شدت دوست دارم، چون نقش خیلی جدی داشتم و خاطره‌های زیادی دارم. «چاردیواری» را هم خیلی دوست دارم و تمام پشت صحنه آن کار خاطره است.

رضا عطاران راحت است و با آدم راه می‌آید. راحتی باعث می‌شود هنرپیشه هم جلوی دوربین راحت باشد و اثری خوب را خلق کند. بسیاری از دیالوگ‌های «خانه به دوش» بداهه است و به همین دلیل «خانه به دوش» به دل نشست و ماندگار شد.

خوبی‌ها و بدی‌های فضای مجازی

من نمی‌دانم چرا در فضای مجازی از زبان تلخ برای هم استفاده و به هم انرژی منفی تزریق می‌کنیم. امیدوارم افرادی که بدون شناخت قبلی از من، اهدافم و خواسته هایم مرا قضاوت می‌کنند اصلاح شوند.

سوابق شغلی امیرجلالی در عرصه‌هایی غیر از بازیگری

۱۶ سال و هشت ماه در وزارت بازرگانی مدیر مالی بودم و بعد بازنشسته شدم. سال ۵۹ به خاطر کار زیادم از وزارت بیرون آمدم، همزمان به انتشارات خوارزمی رفتم و اسفند ۷۸ بازنشسته شدم. سال ۷۳ سریال «هتل مروارید» را کار کردم که سر آن کار همزمان کارمند بودم و بازی هم می‌کردم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!