سرمربی مشهور لیگ برتری ماشین گران‌قیمتش را در قمار باخت!

شنیده می‌شود، یک سرمربی لیگ برتری که مشهور هم هست متاسفانه علاقه خاصی به بازی پوکر دارد؛ تا جایی که شنیده می‌شود چندی پیش در بازی پوکر به شکل میلیاردی باخته است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روزنامه گل؛ شنیده می‌شود، یک سرمربی لیگ برتری که مشهور هم هست متاسفانه علاقه خاصی به بازی پوکر دارد.

علاقه وی به این سرگرمی ویرانگر باعث شده این مربی مشهور زیاد پای میز بنشیند و طبیعی است که مثل تمام قماربازان در درازمدت در این بازی بازنده است تا جایی که شنیده می‌شود چندی پیش در بازی پوکر به شکل میلیاردی باخته است.

این سرمربی مشهور در چند وقت اخیر چندین بار پوکر بازی کرده و در مجموع بد باخته است تا جایی که ماشین گران‌قیمتش را که میلیاردها تومان می‌ارزد را بر سر قمار ازدست‌داده است.

این بخشی از ضرر و زیان این مربی بوده چون او در این مدت چند میلیارد تومان پول به دست آورده و متأسفانه خیلی راحت در بازی پوکر ازدست‌داده است.

دوستان و فامیل این سرمربی پادرمیانی کرده‌اند تا با تقسیط مبلغ بدهی، جناب طلبکار اتومبیل لاکچری آقای کوچ را از زیر پایش بیرون نکشد و آبروی او را علنا نبرد!

زیاده روی وی در این سرگرمی مصیبت زا باعث شده که وی در قرض‌های کلان وارد شود و این بی نظمی مالی قطعا در آینده برای او مشکل ایجاد خواهد کرد!

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110