ایرج راد: با وجود تزریق ۲ دوز واکسن، کرونای شدیدی گرفتم

تئاتری‌ها در وضعیت بد معیشتی هستند

ایرج راد: من دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده بودم و علی رغم اینکه بسیار رعایت می‌کردم و مراقب بودم تا به این ویروس مبتلا نشوم، اما در نهایت به شکل شدیدی به این ویروس مبتلا شدم و نمی‌دانم شاید تزریق دو دوز واکسن باعث شد تا کارم به بستری شدن در بیمارستان نکشد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ ایرج راد پیرامون وضعیت این روزهای خود پس از ابتلا به بیماری کرونا گفت:

من دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده بودم و علی رغم اینکه بسیار رعایت می‌کردم و مراقب بودم تا به این ویروس مبتلا نشوم، اما در نهایت به شکل شدیدی به این ویروس مبتلا شدم و نمی‌دانم شاید تزریق دو دوز واکسن باعث شد تا کارم به بستری شدن در بیمارستان نکشد.

این روز‌ها خیلی بهترم و فقط با ضعف ناشی از عوارض این ویروس دست و پنجه نرم میکنم، بیست روزی از ابتدای ابتلای من به این بیماری می‌گذرد و حالم خیلی بهتر است.

من در مدت دو ساله ورود کرونا به جهان بسیار رعایت می‌کردم و حضور در هیچ اثری را نپذیرفتم و تا بهبود این شرایط کاری نمی‌کنم تا ببینم اوضاع چگونه پیش می‌رود.

در این مدت بسیار پیشنهاد کار داشتم هم از سینما و هم از تلویزیون، اما برای جلوگیری از شیوع این ویروس هیچ کدام را قبول نکردم و در خانه ماندم، اما در نهایت با این وضعیت روبرو شدم.

متاسفانه معضل اصلی بچه‌های تئاتر در طی این مدت دو ساله شیوع کرونا عدم فعالیت به دلیل شرایط موجود است و در پی این بیکاری درآمدی هم برای این قشر باقی نمی‌ماند به همین خاطر تئاتری‌ها با وضعیت بد معیشتی روبرو شده‌اند.

امیدوارم با شروع واکسیناسیون هنرمندان اوضاع برای این قشر بهتر شودو ببینیم که چه زمانی اهالی عرصه نمایش می‌توانند دوباره به صحنه باز گردند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!