ساخت مستندی درباره عشق کریستیانو و جورجینا

پلتفرم «نتفلیکس» در اسپانیا در حال ساخت مستندی درباره عشق فوق‌ستاره پرتغالی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس دختر فروشنده‌ای است که حالا زندگی‌اش رویایی شده است.

به گزارش ستاره ها؛ پلتفرم «نتفلیکس» در اسپانیا در حال ساخت مستندی درباره عشق فوق‌ستاره پرتغالی کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس دختر فروشنده‌ای است که زمانی ساعتی ۱۰ پوند حقوق می‌گرفت و حالا زندگی‌اش رؤیایی شده است.

هنوز تاریخ پخش مستندِ «من جورجینا هستم» مشخص نیست.

رودریگس که در سال ۲۰۱۲ به عنوان خدمتکار و پرستار بچه در بریستول کار می‌کرد به مادرید برگشت و در فروشگاه گوچی با درآمد ساعتی ۱۰ پوند به فروشندگی مشغول شد و در آنجا با رونالدو که برای خرید لباس آمده بود ملاقات کرد.

آلوارو دیاس، کارگردان بخش سرگرمی «نتفلیکس» اسپانیا در مورد این دختر ۲۷ ساله گفت:

«جورجینا بسیار صادق است و در مستند به خوبی نشان می‌دهد که از هیچ‌چیز به همه‌چیز رسیده و زندگی‌اش به کلی تغییر کرده است.

جورجینا از فروش محصولات لوکس به کسی که از این محصولات استفاده می‌کند تبدیل شد و بر روی فرش قرمز حالا خودش آن‌ها را نمایش می‌دهد. او یک زن جوان معمولی بود که در یک روز زندگی‌اش به طرز چشمگیری تغییر کرد. کیست که چنین رؤیایی نداشته باشد؟»

رونالدو که ۴ فرزند دارد و جورجینا مادر اصلی کوچک‌ترین فرزندش آلانا مارتینای ۳ ساله است، در این مستند از لحظه عاشق شدنش می‌گوید.

او به طرفداران خواهد گفت: «همه‌چیز در یک ثانیه اتفاق افتاد. هرگز فکر نمی‌کردم بتوانم تا این اندازه عاشق او بشوم. اصلاً انتظارش را نداشتم. جورجینا زنی است که من بسیار عاشقش هستم.»

جورجینا در پیش‌نمایش اولین سری این مستند اعتراف می‌کند:

«من ۲۷ ساله هستم و ۵ سال پیش زندگی‌ام به یکباره عوض شد. روزی که کریستیانو را دیدم پنجشنبه بود در فصل تابستان. داشتم از فروشگاه خارج می‌شدم که یک مرد خوشتیپ تقریباً دو متری …»

این مدل و اینفلوئنسر خود را به بینندگان نتفلیکس اینگونه معرفی می‌کند:

«بسیاری از مردم نام مرا می‌دانند اما کسی نمی‌داند من واقعاً چه کسی هستم.»

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110