مرتضی امینی تبار: چند سکانس از بازی من و سارا حاتمی ممیزی خورد

اوایل فکر می کردم قسمت احساسی یک زوج نوجوان مهم ترین نقش «میثم» و «مائده» در این قصه است.چند سکانس از بازی من و سارا حاتمی ممیزی خورد

به گزارش ستاره ها و به نقل از خراسان؛ مرتضی امینی تبار ،بازیگر نقش میثم سریال«زخم کاری» درخصوص سریال زخم کاری و فعالیت های جدید خود گفت:

رمان را نخواندم. حتی اوایل کامل فیلمنامه را نخوانده بودم. آقای مهدویان می خواستند مواجهه مان با دنیای قصه، کنترل شده تر باشد.

در نتیجه اوایل فکر می کردم قسمت احساسی یک زوج نوجوان مهم ترین نقش «میثم» و «مائده» در این قصه است. باید سعی می کردم «میثم» خوبی برای «مائده» باشم. هرچه بیشتر پیش رفتیم فهمیدم «میثم» قبل از آن که عاشق «مائده» باشد، پسر «مالک» است.

وقتی راجع به کار اول، آن هم چنین پروژه سنگینی حرف می زنیم، استرس و فشار غیرقابل انکار است.

آقای عزتی، خانم آزادی ور، آقای چنگیزیان، خانم باقری، آقای اکبرنژاد و دیگر دوستان فضا را برایمان تلطیف می کردند. خیلی نگاه شان کردم. خیلی.

میزان تسلط و نبوغ شان رشک برانگیز و در عین حال امیدوارکننده بود. کاملا انرژی بودند. خب وقتی این همه آدم حرفه ای دورتان است، خودبه‌خود تلاش بیشتری می کنید.

چند سکانس از بازی من و سارا حاتمی ممیزی خورد.

بازی مقابل آقای چنگیزیان برایم سخت تر بود، چون از ابتدای شروع فعالیت تئاتر ماجراهای موفق و بازی های درخشان ایشان روی صحنه را دیده بودم. اجراهای درخشانی که بازی های تحسین برانگیزی از او را در خاطرم نگه داشت. از طرفی به عنوان «میثم» رابطه خوبی با شخصیت «ناصر» نداشتم و از طرف دیگر محو بازی بازیگرش می شدم و استرس می گرفتم.

علاقه بازیگر زخم کاری در کدام مدیوم(سینما یا تلویزیون و نمایش خانگی) است؟

ترجیحم شخصیت چالش برانگیز است و قصه جذاب. اما احتمالا پروژه بعدی ام یک سینمایی باشد.

آرزوی امینی تبار 

آرزویم این است که قصه های خودم را بازی کنم. قصه هایی که خواندم و آرزویم بوده جای شخصیت شان باشم مثل راسکولنیکف، هملت، ایوانف، سوکورو تازاکی و… یک تاثیر بزرگ گذاشتن، آمادگی می خواهد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!