۸۰ درصد «خودخواسته» مقابل دوربین رفت

سریال تاریخی «خودخواسته» به کارگردانی علیرضا بذرافشان، روایتی تاریخی در دو برهه زمانی است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از صبا؛ این شب‌ها سریال «افرا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی مشترک محمدکامبیز دارابی و مجید مولایی آنتن شبکه یک سیما را در اختیار دارد و با توجه به اعلام کیانوش عیاری کارگردان سریال «۸۷ متر» قرار است پس از «افرا» بالاخره به آنتن برسد.

سریال «خودخواسته» به کارگردانی علیرضا بذرافشان نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های پخش پس از سریال «افرا» باشد.

علیرضا بذرافشان کارگردان سریال در واکنش به این احتمال گفت:

درباره این موضوع حرفی زده نشده است و فکر هم نمی‌کنم پخش بعدی شبکه یک به «خودخواسته» برسد؛ چرا که همچنان کارهای زیادی باید صورت بگیرد تا این مجموعه برای پخش آماده شود.

البته که تا این لحظه ۸۰ درصد سریال مقابل دوربین رفته است و یک ماه و نیم از فیلمبرداری آن باقی مانده است، درحال حاضر نیز در تهران و در لوکیشن خانه یکی از شخصیت‌های اصلی سریال مشغول فیلمبرداری هستیم.

تدوین اولیه و ابتدایی کار در حال انجام است اما نه به صورتی که آماده پخش باشد و هنوز تا رسیدن به فاینال هر قسمت باید روی آن کار شود.

سریال تاریخی «خودخواسته» به کارگردانی علیرضا بذرافشان، روایتی تاریخی در دو برهه زمانی است و داستان این مجموعه که نویسندگان آن حدود پنج سال را صرف نگارشش کرده‌اند، از دهه ۲۰ شمسی آغاز شده و تا دهه ۹۰ ادامه می‌یابد.

امیرعلی نبویان و علی دادرس نویسنده‌های این سریال ۳۰ قسمتی هستند که در ژانر کمدی معمایی برای شبکه یک سیما به نگارش درآمده است و تهیه‌کنندگی آن را امیرحسین طالبی کاشانی و سعید سالارزهی به عهده دارند.

محمد نادری، سهیلا گلستانی، علیرضا آرا، ایمان صفا، پیام احمدی نیا، محیا دهقانی، پادینا کیانی، رضا کریمی با حضور حسین پاکدل، عزت مهرآوران، علیرضا استادی، آتش تقی‌پور و حضور افتخاری ثریا قاسمی با معرفی محمد صدیق‌مهر و باربد بابایی بازیگران این سریال هستند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110