گلایه کارگردان “افرا” از پخش همزمان سه سریال تلخ از رسانه ملی!

بهرنگ توفیقی: من فکر می‌کنم باید به‌گونه دیگری مدیریت شود که همزمان سه کار به این شکل پخش نشود. مردم نیاز دارند کار کمدی و پلیسی هم ببینند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فرهیختگان؛ این شبها سه شبکه اصلی تلویزیون شه سریال “افرا”، “در کنار پروانه‌ها” و “هم سایه” را روی آنتن می‌فرستند که هر سه سریال‌هایی تلخ هستند.

اینکه چرا باید همزمان با هم سه سریال تلخ و دردناک روی آنتن برود پرسشی است که برخی،  دلیل آن را در قرارگیری در ماه محرم و صفر دانسته‌اند.

بهرنگ توفیقی در چرایی تلخی بیش از حد سریال «افرا» گفت: این تلخی در کار ما اقتضای قصه بود و باید این اتفاق می‌افتاد و باید سمپات ایجاد می‌شد و حس را به کاراکتر پیدا می‌کردند و برای آنها محبوب می‌شد که بعد از کشته شدن این اتفاقات را بیشتر لمس کنند.

من فکر می‌کنم باید به‌گونه دیگری مدیریت شود که همزمان سه کار به این شکل پخش نشود. مردم نیاز دارند کار کمدی و پلیسی هم ببینند.

شاید چون همزمان با محرم و صفر است این اتفاق افتاده و شبکه‌ها کارهایی را انتخاب کردند که فضای آنها شاد نبود، ولی می‌شد به‌گونه دیگری مدیریت کرد. شاید کار معمایی، نه الزاماً کمدی را پخش می‌کردند و این می‌توانست آن بخش از مخاطبان را نیز راضی نگه دارد.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110