«هولیا» به «گل سرخ» تغییر نام داد/کمدی فانتزی «گل سرخ» پروانه نمایش گرفت

سازندگان کمدی فانتزی «گل سرخ» با دریافت پروانه نمایش قصد اکران این فیلم سینمایی را دارند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ فیلم سینمایی «گل سرخ» به کارگردانی مرتضی آتش زمزم که پیش از این با نامهای «هولیا » و «جگرزلیخا» شناخته می شد، با ملاحظاتی و اعمال تغییراتی در نسخه نهایی، موفق به دریافت پروانه نمایش شد.

کمدی فانتزی «گل سرخ» طبق برنامه ریزی ها قرار است اواسط پاییز امسال به اکران عمومی در سینماها برسد. سازندگان به همین مناسبت از نخستین پوستر فیلم نیز رونمایی کرده اند.

زنده یاد علی انصاریان در این فیلم در نقش یک خواننده غیرمجاز را بازی کرده که به زبان انگلیسی تسلط ندارد، ولی اصرار  به خواندن  ترانه های انگلیسی دارد.

او در پایان فیلم ترانه ای با نام «گل سرخ» از سروده های فریدون مشیری فقید را خوانده که وجه تسمیه نام جدید فیلم نیز قرار گرفته است.

پوریا پورسرخ، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، مریم امیر جلالی، بهراد خرازی و (با حضور) محمد فیلی و افشین سنگ چاپ، مجید شهریاری،  شراره رخام ، شیوا خسرو مهر، شیوا طاهری، مهدی امینی، علی کوچولو، مهدی حسینی، مریم نقیب ، شیما جوهری ، هدی استواری و مسعود حقی بازیگران اصلی فیلم بوده اند. ویلما الس بازیگر آلمانی الاصل معروف سینما و تلویزیون ترکیه و هولیا دیکن دیگر بازیگر شناخته شده ترکیه ای در این فیلم بازی داشته اند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!