گفتگو با بازیگر و کارگردان «دودکش» در «سریالیست»

ماجرای بازیگرانی که مجری و مجریانی که بازیگر شدند

برنامه «سریالیست» امشب در قسمت تازه خود میزبان بازیگر و کارگردان سریال «دودکش» است و پرونده هفته نیز به تغییر شغل بازیگران و مجریان اختصاص دارد.

به گزارش ستاره ها؛ در قسمت تازه «سریالیست» که امشب پنجشنبه 25 شهریور روی آنتن می رود، پدرام کریمی میزبان الهام اخوان بازیگر سریال «دودکش» است و با برزو نیک‌نژاد کارگردان این سریال نیز به صورت تصویری گفتگو می کند. مجموعه محبوبی که فصل دوم آن تیر و مرداد ماه سال جاری از شبکه یک پخش و پربیننده شد.

در بخش نوستالژی رسول نجفیان بازیگر پیشکسوت به برنامه می آید و از خاطرات سریال قدیمی «کاکتوس» می گوید؛ مجموعه ای که در سه فصل از سال 77 تا 83 به کارگردانی محمدرضا هنرمند از شبکه یک سیما پخش شد و زنده یاد خسرو شکیبایی نیز در آن به ایفای نقش می پرداخت.

اجرای بخش پرونده این هفته را فرهاد جم برعهده دارد و در گفتگو با کریمی موضوع تغییر شغل در عرصه بازیگری و اجرا را بررسی می کند؛ بازیگرانی که مجری شدند و یا مجریانی که بازیگر شدند.

«سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!