درآمد نجومی آتلیه‌ها از لحظه تزریق واکسن!

به نظر می رسد حالا که به جوان ها و نوجوان ها برای تزریق واکسن رسیده برخی از تب تند عکس گرفتن از لحظه تزریق واکسن هم می خواهند پول در بیاورند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خراسان؛ این روزها سرعت واکسیناسیون بالا رفته و دیگر هیچ محدودیت سنی برای تزریق واکسن وجود ندارد. به نظر می رسد حالا که به جوان ها و نوجوان ها برای تزریق واکسن رسیده برخی از تب تند عکس گرفتن از لحظه تزریق واکسن هم می خواهند پول در بیاورند و شاهد تبلیغات عجیب و غریبی در این زمینه هستیم.

نوع پکیج ها و قیمت های عکاسی واکسیناسیون متفاوت است اما در یکی از این آگهی ها آمده است که آنها برای ۵ دقیقه فیلم از لحظه خروج از منزل تا بعد از تزریق به همراه مصاحبه بعد از تزریق و همچنین فیلمبرداری هوایی از ورود به مرکز واکسیناسیون و خروج به علاوه ۱۰ برگ آلبوم و دو شاسی ۳۰×۴۰ از درخواست کننده ها چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می گیرند. البته در برخی دیگر از آگهی ها این مبلغ تا ۲۰ میلیون هم دیده می شود.

مدیر یکی از این آتلیه‌ها می‌گوید:

«بیشتر افراد ۱۵ تا ۳۲ سال مشتری ما هستند و این اتفاق به نوعی بین آن ها مد شده و دوست دارند از این لحظه خاطره ای برای خود ثبت کنند.

درست است که تصویربرداری آتلیه قیمت کمتری نسبت به این پکیج دارد اما در این پکیج ما تصویربرداری هوایی و همزمانی حضور دو عکاس را داریم که در عکاسی آتلیه این مزایا را نداریم.

او همچنین به این موضوع اشاره کرد که برای عکاسی، با مراکز واکسیناسیون خاصی هماهنگی های لازم را  انجام می دهند و مشتریان باید به همان مراکزی که آتلیه می گوید برای تزریق واکسن مراجعه کنند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110