رای مرجانه گلچین و حمید لولایی به «بزنگاه» عطاران

مرجانه گلچین و حمید لولایی هر دو با انتخاب «بزنگاه»، از این مجموعه طنز به عنوان بهترین سریالی یاد کردند که تاکنون با ایفای نقش مشترک آنها شکل گرفته و روی آنتن رفته است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛مرجانه گلچین و حمید لولایی هر دو با انتخاب «بزنگاه»، از این مجموعه طنز به عنوان بهترین سریالی یاد کردند که تاکنون با ایفای نقش مشترک آنها شکل گرفته و روی آنتن رفته است.

این دو بازیگر باسابقه سریال های طنز که در مجموعه هایی چون «بزنگاه»، «بوتیمار»، «دزد و پلیس» و «خوش نشین ها»، «شب عید» و  «نقطه سرخط» همکاری مشترک داشته اند، متفق القول اعلام کردند که سریال «بزنگاه» را از بین این مجموعه ها ترجیح می دهند.

حمید لولایی که همراه با مرجانه گلچین در برنامه «سریالیست» شبکه اول حاضر شده بود، با یادآوری اینکه اغلب این سریال ها با عوامل مشترکی ساخته شده اند و فقط در مقاطع زمانی مختلفی تولید و پخش شده اند، در این زمینه توضیح داد:

در زمان ساخت «بزنگاه» شرایط برای ساخت سریال طنز بهتر بود و دست بازتر بود. ولی الان ساخت سریال طنز دشوارتر شده است. چون ما نمی توانیم هیچ چیز شوخی کنیم. در کار طنز باید مواد دستت باشد و وقتی هیچ چیز دستت نباشد کار لوس و بی مزه ای درمی آید.

مرجانه گلچین هم درباره علت این انتخاب توضیح داد:

بازگشت جدی دوباره من به عرصه بازیگری، با «بزنگاه» شکل گرفت و از این لحاظ نقطه عطفی در کارنامه کاری من محسوب می شود. از طرفی قصه «بزنگاه» را خیلی دوست دارم.

خروجی کار را هم که پس از سال ها نگاه می کنیم، همچنان استانداردها را رعایت کرده است و بازی ها یکدست و خوب است. اگرچه قصه اصلی ما نیست و خیلی فاصله دارد با خط اصلی داستان ما، اما باز هم نتیجه رضایت بخش است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!