فلاحی‌پور: از ورود افراد نابازیگر در سریال‌ها جلوگیری شود

فلاحی پور: در برخی موارد شاهدیم که برخی افراد هستند که هیچ تجربه‌ای در حوزه بازیگری ندارند، اما توسط برخی افراد به مجموعه‌ها تحمیل می‌شوند که امیدوارم ریاست جدید صدا و سیما با نظارت بیشتر به این روابط منفی پایان ببخشد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ پرویز فلاحی پور پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

این روزها همزمان در دو مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش می‌پردازم یکی از این دو مجموعه «شب بیدار» نام دارد که تهیه‌کنندگی آن بر عهده علی مهام است.

در مجموعه تلویزیونی «شب بیدار» در قالب زندگی مردی به ایفای نقش پرداخته‌ام که چندین سال از زندگی خود را در جبهه گذرانده و در آنجا فرمانده جنگ بوده است و حالا پس از سال‌ها به زندگی خود برگشته است.

ژانر سریال تلویزیونی «شب بیدار» دفاع مقدس نیست بلکه اجتماعی است و من فکر می‌کنم نویسنده آن قصد داشته با نوشتن این فیلمنامه بگوید افرادی که در جبهه و جنگ حضور داشتند بعد از فداکاری‌هایی که در میدان جنگ انجام دادند با بازگشت به زندگی عادی سعی می‌کنند همان اهداف را در زندگی خود به شکل دیگری دنبال کنند و به دیگران کمک کنند.

از رییس جدید صداوسیما تنها درخواست دارم به روابط منفی در تلویزیون سروسامان داده شود چرا که در برخی مواقع انتخاب بازیگران بر اساس تجربه حرفه‌ای و توانایی آنان صورت می‌گیرد که از نظر اخلاقی اتفاق خوبی است، اما در برخی موارد دیگر شاهدیم که برخی بازیگران هستند که هیچ تجربه‌ای در حوزه بازیگری ندارند، اما توسط برخی افراد به مجموعه‌ها تحمیل می‌شوند که امیدوارم ریاست جدید صدا و سیما با نظارت بیشتر به این روابط منفی پایان ببخشد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!