ممیزی های فراوان پخش «قبله عالم» را متوقف کرد

بعد از ممیزی های فراوانی که به سریال «قبله عالم» اعمال شد، فیلیمو در اطلاعیه‌ای از توقف پخش این سریال خبر داد.

به گزارش ستاره ها؛ بعد از ممیزی های فراوانی که به سریال «قبله عالم» اعمال شد، فیلیمو در اطلاعیه‌ای از توقف پخش این سریال خبر داد و اعلام کرد:

«پخش سریال کمدی – فانتزی «قبله‌ عالم» به دلیل ممیزی‌های فراوان و با هدف احترام به مخاطبان متوقف می‌شود.

سریال قبله عالم از روز نخستِ پخش تا به امروز در فرآیند تولید و ممیزی دچار چالش‌های فراوان شد، به‌گونه‌ای که پیوستگی خود را از دست داد و بخش عمده‌ای از هر قسمت سریال مورد حذف قرار گرفت. بنابراین فیلیمو تصمیم گرفت قسمت هفتم قبله عالم، قسمت پایانی آن باشد و پخش آن به طور کامل متوقف شود.

لازم است تاکید کنیم هیچ سازمان، نهاد قضایی و یا ارگان امنیتی حکم به توقیف این سریال نداده است و فیلیمو در خصوص تحلیل‌ها، تفسیر‌ها و حاشیه‌هایی که پیرامون کیفیت و یا محتوای این سریال در فضاهای مختلف – به درست یا غلط – ایجاد شده قضاوتی ندارد.

این تصمیم صرفا در پی کاهش جدی زمان موثر هر قسمت و حجم بالای اصلاحات نهاد های ناظر اتخاذ شده است. متاسفانه نوع مواجه با حساسیت‌های ایجاد شده پیرامون سریال قبله عالم، مصداق بارز این ضرب المثل است که «به‌جای کلاه، سر آورده شد» آن‌قدری که دیگر جانی در سریال باقی نمانده است.

علیرغم ضرر مالی فیلیمو، به احترام وقت و هزینه‌ای که شما مخاطبان برای دیدن سریال‌های فیلیمو اختصاص داده‌اید، سریال‌هایی که در برنامه پخش ماه‌های آینده قرار داشتند، از مهر و آبان پخش و اطلاع‌رسانی خواهند شد.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!