حسین یاری؛ بازیگری برای کارهای بد!

حسین یاری با حیدر سریال «شب دهم» طعم شهرت و محبوبیت را در سال ۸۰ چشید اما به مدت ۹ سال هر چه بازی کرد، ناکام بود به جز تنها یک فیلم؛ «سعادت آباد».

به گزارش ستاره ها و به نقل از روزنامه سازندگی؛ از جمع جوانان پرشور مسجد جواد الائمه(ع) در سال های ابتدایی انقلاب، فقط حسین یاری توانست تبدیل به بازیگر حرفه ای شود.

او در سال ۷۴ برای «آخرین مرحله» سیمرغ نقش مکمل گرفت اما با به میدان آمدن ستاره های نوظهوری چون رادان، گلزار، بهداد و…. نتوانست به گرد پایشان برسد.

یاری با حیدر سریال «شب دهم» طعم شهرت و محبوبیت را در سال ۸۰ چشید اما به مدت ۹ سال هر چه بازی کرد، ناکام بود به جز تنها یک فیلم؛ «سعادت آباد». در تلویزیون هم «هوش سیاه» تنها اثر قابل دفاع او در این دوران است.

ایفای یکی از نقش های اصلی سریال «قلب یخی» که مورد اقبال مخاطبان قرار گرفت، اکسیری بود برای یاری، اما او از نقطه عطف دوم کارنامه اش هم نتوانست بهره ای درست بگیرد؛ «عالیجناب» و «نهنگ آبی» شکست خوردند و «عاشقانه» و «گیسو» تبدیل به ضعیف ترین سریال های خانگی شدند.

انتخاب های او بد بوده یا نقش متفاوت پیشنهاد نمی شود؟! یاری همچنان می تواند با انتخاب های درست، کارنامه اش را ترمیم کند. این اتفاق خواهد افتاد؟

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!