ناصرنصیر: قابلیت مهران مدیری از کارهایی که انجام داده بیشتر است

رامین ناصر نصیر معتقد است قابلیت مهران مدیری بیشتر از کارهایی است که انجام داده و رضا شفیعی جم می‌تواند به دلیل دقیق بودن، سریع رفتار دیگران را تقلید کند.

به گزارش ستاره ها؛ رامین ناصر نصیر ـ بازیگر سینما و تلویزیون که میهمان برنامه تلویزیونی «شب نشینی» بود، توضیحاتی را درباره زندگی، علایقش، نحوه ورودش به عرصه بازیگری و نیز همکارانش ارائه داد.

هشت کتاب ترجمه کردم

با زبان انگلیسی و اسپانیایی آشنا هستم ولی نمی توان گفت که مسلط هستم ولی تا حدودی می توانم با آن ها کار کنم و بنویسم. هشت کتاب هم ترجمه کردم. آخرین کتابی که نوشتم توسط انتشارات چشمه منتشر شد و اسم این کتاب «مهمان انقلاب» است.

من یک کتاب هم راجع به تاریخ زنگبار تدوین کردم که نشرماهی با اسم شاهدوخت زنگبار منتشر خواهد کرد.

آغاز همکاری با مهران مدیری

من اول جذب عکاسی شدم و بعد جذب تئاتر شدم. بیشتر علاقه به نوشتن داشتم و خیلی ناگهانی وارد بازیگری شدم. اول تئاتر را با گروه های دانشجویی و حرفه ای شروع کردم و بعد آقای مهران مدیری سال۱۳۷۲ می‌خواستند برنامه «ساعت خوش» را شروع کنند از افراد مختلفی تست گرفتند که من هم جزوشان بودم تست دادم و وارد این حوزه شدم.

نقش هایم به خودم شباهت ندارند

هیچ کدام از نقش هایی که بازی کردم شبیه من نیست چون تمام نقش هایی که بازی کردم طنز بودند ولی من آدم شوخی نیستم و همه فکر می‌کنند من باید شبیه نقش ها باشم ولی وقتی مرا می‌بینند جا می‌خورند.

شخصیت منحصر به فرد شفیعی جم؛ مهران مدیری قابلیت های بیش از این دارد

رضا شفیعی جم به منظور چهره و بازی منحصر به فرد خود، متفاوت است و او می‌تواند به دلیل دقیق بودن سریع رفتار دیگران را تقلید کند. او از معدود آدمهایی است که در این حرفه باسواد است. من و جواد رضویان به جز چند آیتم در سریال «شوخی کردم»، دیگر هیچ برنامه ای باهم نداشتیم اما من همیشه برنامه های او را دنبال کردم.

هر موقع اسم عارف لرستانی را می‌شونم غم تمام وجودم را می‌گیرد و هیچ وقت او را فراموش نمی‌کنم.

مهران مدیری را به جهت این که خیلی خوب می‌شناسم می‌گویم قابلیتش بیشتر از کارهایی است که انجام داده است.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!