واکنش کارگردان سریال «روزگار جوانی» به انتقادها

اجازه دهید ۱۰ قسمت پخش شود و بعد مقایسه کنید!

اصغر توسلی: اجازه بدهید ۱۰ قسمت پخش شود و بعد با نمونه های قدیم مقایسه کنید. دو قسمت سری جدید را نمی‌توانیم با ۵۲ قسمت قبل مقایسه کنیم

به گزارش ستاره ها و به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ اصغر توسلی کارگردان سریال تلویزیونی روزگار جوانی درباره انتقاد‌های اخیر نسبت به فصل جدید این مجموعه گفت:

در قسمت اول یا دوم، برخی روزگار جوانی جدید را با نمونه‌های سال‌های گذشته مقایسه کردند. آن روزی که ما سری گذشته روزگار جوانی را ساختیم گروه بازیگران تازه کار خودشان را شروع کرده بودند و آرام آرام توسط مردم شناخته شدند و قصه سریال روایت شد.

طبیعتاً در قسمت‌های ابتدایی نمی‌توان همه قصه سری جدید را گفت؛ متأسفانه برخی از دوستان اجازه ندادند که ۱۰ قسمت از سریال بگذرد و بعد نظرات خود را اعلام کنند.

من معتقدم در سری جدید روزگار جوانی قصه‌های به روز و جوانانه‌تر را خواهیم گفت. بازیگرانی که انتخاب شدند بچه‌های توانایی هستند و می‌توانند، مانند بازیگران سری قبل روزگار جوانی جایگاه خود را پیدا کنند. یادم است ما برای سری قبل از یک گروه ۲۵ نفره تست گرفتیم و در سری جدید از بین ۱۸۵ بازیگر تحصیلکرده بازیگران را گزینش کردیم.

اجازه بدهید ۱۰ قسمت پخش شود و بعد با نمونه های قدیم مقایسه کنید. دو قسمت سری جدید را نمی‌توانیم با ۵۲ قسمت قبل مقایسه کنیم؛ چراکه ما در قسمت‌های اول تنها شخصیت ها را معرفی کردیم و هنوز قصه نگفته ایم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!