آغاز فیلمبرداری «پلاک ۱۳»

تهیه‌کننده سریال «پلاک ۱۳»: این سریال یک قصه واحد دارد و در هر قسمت اتفاقات مختلف و جالبی رخ می‌دهد که این اتفاقات نیز به یکدیگر متصل‌ هستند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از صبا؛ سلیم ثنایی تهیه‌کننده «پلاک ۱۳» درباره این سریال که کارگردانی آن را آرش معیریان برعهده دارد، گفت:

به تازگی پیش‌تولید را به پایان رسانده‌ایم و وارد مرحله فیلمبرداری شده‌ایم.

این سریال یک کمدی فاخر و یک طنز خانوادگی است که در قالب مجموعه‌ای سیت کام برای شبکه سه سیما آماده می‌شود و قرار است تا ماه آینده تیزر سریال روی آنتن شبکه سه نمایش داده شود.

«پلاک ۱۳» یک قصه واحد دارد و در هر قسمت اتفاقات مختلف و جالبی رخ می‌دهد که این اتفاقات نیز به یکدیگر متصل‌ هستند. این مجموعه تلویزیونی در یک عمارت در تهران فیلمبرداری را آغاز کرده و درباره پنج خانواده است که در این عمارت در کنار هم زندگی می‌کنند.

علی صادقی، امیرحسین صدیق، شهره سلطانی، نگار عابدی، اشکان اشتیاق، سامان دارابی، اردلان شجاع کاوه، فرزانه سهیلی و محمود جعفری در این سریال حضور دارند اما در ادامه نیز ممکن است بازیگران دیگری به پروژه اضافه شود.

زمان پخش این مجموعه هنوز مشخص نشده است اما در ابتدا پخش پاییز به علت طنز بودن کار برای آن در نظر گرفته شده بود که با توجه به کمی تغییر در روند پیش‌تولید و شروع فیلمبرداری درحال حاضر زمان پخش «پلاک ۱۳» مشخص نشده است.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!