زندگی علی دایی بعد از سال‌ها در مطبوعات باز شد!

بسیاری نورا رو تنها دختر علی دایی می دانند، اما در واقع علی دایی در گذشته یکبار ازدواج کرده و از همسر سابق خود دختری بنام دنیز دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از رکنا؛ بسیاری نورا رو تنها دختر علی دایی می‌دانند، اما در واقع  علی دایی در گذشته یکبار ازدواج کرده و از همسر سابق خود دختری بنام دنیز دارد.

ماجرای ازدواج اول علی دایی

علی دایی بعد از فوت پدرش در سال ۸۱ با دختری به نام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد صاحب دختری به نام دنیز شد، اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به طلاق منجر شد. دنیز به همراه مادرش سال‌هاست خارج از ایران زندگی می‌کند.

علی دایی و ازدواج دوم

علی دایی از ازدواج دوم نیز صاحب دختر شد که نامش را نورا گذاشت دایی که در ازدواج اول خود ناموفق بود حالا پس از چندین سال از این ازدواج نافرجام ماجرای جنجالی به راه افتاده است.

مونا فرخ آذری همسر دوم علی دایی و مادر نورا دایی است.

ع

پای دختر اول دعوای دایی به دعوا با مایلی کهن باز شد

در پی بحث‌های رسانه‌ای علی دایی و محمد مایلی کهن در برنامه نود سال گذشته، علی دایی برای چندمین بار از مایلی کهن شکایت کرد که پس از چند روز وقفه، رای دادگاه تجدید نظر محمدمایلی کهن صادر شد و قاضی حکم به اجرای ۴ماه زندان تعزیری مایلی کهن داد. علی دایی در مورد این پرونده گفته بود:«به جان نورا نمی‌بخشم» و مایلی کهن بعد از اینکه فهمید حکم تایید شده گفت: «به جان دنیز نمی‌بخشم».

دنیز دختر اول علی دایی است که با نورا خواهرخوانده است. همین ماجرا، جرقه‌ای بود تا اینکه ماجرای همسر دوم علی دایی و دختر ۹ ساله‌اش ( دنیز ) بر سر زبان‌ها بیفتد.

ماجرای درخواست علی دایی برای گرفتن حضانت دختر اولش

چندی قبل نیز سایت های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند: مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه‌ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی‌کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت آمیز حل شود.

البته بر طبق اخبار منابع موثق، همسر  سابق این مربی مشهور هم پیغام داده که وی برود از طریق شکایت، خواسته خود را مطرح کند؛ چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد دخترش نزد این مربی و همسرش زندگی کند.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110