حسن ریوندی:به رضا عطاران پیشنهاد نجومی دادم تا بازیگر شوم!

ریوندی: من اوایل به بازیگری علاقه داشتم؛ حتی به رضا عطاران حدود ده سال پیش گفتم، می‌خواهم بازیگر شوم و حتی یک پیشنهاد نجومی به او دادم و گفتم پول می‌دهم تا بازیگر شوم.

به گزارش ستاره ها؛ حسن ریوندی در بخشی از برنامه «رخ به رخ» که شب گذشته پخش شد، درباره بازیگرانی که دوست دارد در فیلم زندگی اش بازی کنند، گفت:

به نظرم جواد عزتی در سی سالگی ام ، مهران مدیری در آینده و رضا عطاران نقش حالم را بازی کند، فیلم خوبی از آب در می‌آید. البته می‌خواهم مردم را به چالش بکشم که کدام یک از این بازیگران طنازتر هستند.

من اوایل به بازیگری علاقه داشتم؛ البته آن روزها که می‌خواستم بازیگر شوم اصلاً کار خودم را به عنوان کمدین آغاز نکرده بودم. حتی به رضا عطاران حدود ده سال پیش گفتم، می‌خواهم بازیگر شوم و بازی طنز ارائه دهم. حتی یک پیشنهاد نجومی به او دادم و گفتم پول می‌دهم تا بازیگر شوم؛ به شرط اینکه من بازیگر نقش اول باشم و رضا نقش روبه‌روی من باشد!

چند بار تماس گرفتم، اما جوابی نداد. هنوز هم منتظر رضا عطاران هستم! ولی او باعث شد من مسیرم تغییر کند. مسیر زندگی ام تغییر کرد و خودم با مطالعه و دیدن سمینارها توانستم در این حوزه استندآپ کمدی فعالیت کنم.»

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110