لاله اسکندری: کمی فضای تلویزیون را باز بگذارید/ خودتان را آپدیت کنید

لاله اسکندری خطاب به مدیران جدید سازمان صداوسیما می گوید: کاری کنید فاصله ای که میان تلویزیون با خیلی از هنرمندان ایجاد شده است از بین برود و تلویزیون دوباره به سال های اوج خود برگردد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به اینکه به عنوان یک هنرمند چه پیشنهادی به رییس جدید سازمان صداوسیما دارد؟ اظهار کرد:

به عنوان یک بازیگر می توانم نظر بدهم و بپرسم چرا تلویزیونی که زمانی بینندگانش میلیونی پای آن می نشستند و به خاطر تماشای سریال ها، شهر از افراد خالی می شد، به جایی رسیده که در طول سال ده ها سریال پخش می شود و ما اصلا متوجه آنها نمی شویم؟!

آنچه مسلم است این است که در این سال ها صداوسیما باید خودش را به روز می کرد که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. تلویزیون باید خودش را با شرایط امروز ایران و حتی جهان آپدیت کند.

تولیدات تلویزیون نسبت به دهه های گذشته افت کرده 

ما امروز در یک رقابت گسترده ای قرار گرفته ایم و تلویزیون باید نسبت به گذشته تلاش خود را چند برابر کند و جایگاهش را در این بازار رقابت حفظ کند، اما متأسفانه در این سال ها نه تنها این اتفاق نیفتاد و خودش را به روز نکرد، بلکه حتی نسبت به تولیدات دهه های گذشته خودش هم افت پیدا کرده است!

به عنوان نمونه سریال های ۱۰ سال قبل ما واقعا جذاب بودند و مردم آن ها را دنبال می کردند. ما که به سال های دور نمی رویم. بزرگترین معضلی که تلویزیون با آن مواجه شده این است که چون تنها رسانه دولتی ماست، به هر حال شاید این حس را داشته باشد که مردم فقط آن را می بینند و برنامه هایش را دنبال می کنند.

تلویزیون با حضور پلتفرم ها از رقابت جا ماند

تولیدات پلتفرم ها واقعا در رقابت جدی با تلویزیون قرار گرفته اند و اتفاقا آثار متنوعی هم در حوزه های مختلف دارند و همین امر باعث شده است که مردم، بیشتر از این شبکه استقبال کنند.

متاسفانه اتفاق بدی که در ماه های اخیر افتاد این بود که تلویزیون احساس کرد از رقابت جا مانده است و بینندگانش در حال ریزش هستند، به همین خاطر شبکه نمایش خانگی را زیر پوشش خود قرار داد که اگر این اتفاق به شکل اجرایی رخ بدهد، عملا پلتفرم ها هم جمع آوری می شوند و دیگر برگ برنده ای ندارند.

توصیه به مدیران جدید صداوسیما

توصیه ما این است که دوستان جدیدی که در مقام ریاست آمده اند کمی به روز شوند. در حال حاضر بیشترین انتقادی که به صداوسیما وارد است، به بحث محتوایی کارهاست.

به نظرم باید کمی سیاستگذاری ها را تغییر داد و فضا را باز گذاشت تا بتوان پروژه های متنوع تری تولید کرد و در واقع کاری کرد تا فاصله ای که میان خیلی از هنرمندان با تلویزیون افتاده از بین برود و دوباره تلویزیون به اوج سال های قبل خود برگردد.

 

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110