فیروزآذر: هرکار با ارزشی سختی های خود را به همراه دارد

بازیگر سریال نمایش خانگی «جزیره» گفت: پرداخت به‌موقع دستمزدها باعث اعتبار تهیه‌کنندگان و دست‌اندرکاران فیلم‌ها و مجموعه‌‎ها و احترام متقابل و آرامش بازیگر هم می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ السا فیروزآذر پیرامون نقش خود در سریال شبکه نمایش خانگی «جزیره» گفت:

«ماهک» در سریال «جزیره» که من در قالب شخصیت آن بازی می‌کنم به دلیل ویژگی‌های شخصیتی خاصی که دارد تضاد‌هایی در رفتارش نشان می‌دهد که گاهی مطابق با قشر و طبقه‌ای است که از آن برآمده و گاهی هم رفتار او متضاد و به نوعی ساختارشکنی محسوب می‌شود.

سختی‌های کار در مجموعه «جزیره»

هر فیلم و نمایشی که برای انسان ارزش داشته باشد معمولا سختی‌های خاص خودش را نیز به همراه دارد به همین علت برای چگونگی به نمایش گذاشتن نقش خود وسواس پیدا می‌کنید.

سختی کار به ظرافت آن است که امیدوارم از پس آن بر آمده باشم. هر فیلمی استرس زیادی به من وارد می‌کند که بعد از آن بپرسم که طراحی و نقشه ذهنی من خوب بوده و در کلیت داستان باور پذیر بوده و نقشی که بازی می‌کنم سمپات هست یا خیر.

همکاری با بازیگران زن سریال «جزیره»

هنگامه قاضیانی نیز هم خاص و هم بازیگر خیلی توانایی است و از شانس خوب من با پیش رفتن مراحل فیلمبرداری؛ بازی من با وی نسبت به بقیه گروه بیشتر است.

همینطور غزل شاکری نیز در این سریال عالی است و من او را هنرمند مردمی می‌دانم و جدای از بازی؛ صدای او را خیلی دوست دارم. بقیه گروه بازیگران هم بسیار خوب هستند.

میترا حجار متین، هنرمند و دوست‌داشتنی هم در این سریال حضور دارد و برای دومین بار با او همکاری دارم. همکاری قبلی ما در فیلم سینمایی «آتش بس ۲» بود که در این فیلم دستیار کارگردان بودم.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110