آغاز اکران «قهرمان» فرهادی از امروز

اکران فیلم جدید اصغر فرهادی با نام «قهرمان» امروز در سراسر کشور آغاز می‌شود و علاقمندان سینما همه آماده هستند تا جدیدترین اثری که این کارگردان در دنیای سینما خلق کرده را تماشا کنند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ اکران فیلم جدید اصغر فرهادی با نام «قهرمان» امروز در سراسر کشور آغاز می‌شود.

آنچه که تا امروز در مورد آثار فرهادی نمایان است انتخاب موضوعات و سوژه‌هایی است که شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما تا بخشی از فیلم توسط مخاطب دیده می‌شود وی را با خود به دنیای داستان آن فیلم می‌برد و این از جمله نقاط مشترک آثار اصغر فرهادی است.

بازی امیر جدیدی در این فیلم نیز بازتاب زیادی داشته و بسیاری بخش عمده موفقیت فیلم را به دلیل نقش‌آفرینی هوشمندانه و دقیق امیر جدیدی عنوان کرده‌اند. تا امروز این فیلم در جمع چهار فیلم برتر جدول امتیازات منتقدان نیز جای گرفته است.

اما نکته‌ای که در این میان حائز اهمیت است ابهامی است که درباره خط اصلی داستان فیلم فرهادی از طرف یکی از دانشجویان او مطرح شده است.

تا پیش از نمایش «قهرمان» در جشنواره کن ۲۰۲۱ کسی خبر از داستان فیلم نداشت و همانطور که می‌دانیم این فیلم در سکوت خبری ساخته شد. اما پس از نمایش در نقد‌های سایت‌های مختلف به داستان آن اشاره شده و اکنون از داستان اصلی «قهرمان» با خبریم.

فیلم جدید اصغر فرهادی از امروز ۵ آبان ماه ۱۴۰۰در حالی اکران می‌شود که هفته گذشته از سوی دبیر و سخنگوی هیأت معرفی فیلم ایرانی به اسکار اعلام شد این نماینده سینمای ایران در اسکار امسال است.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!