تخریب بخشی از عمارت مجلل رونالدو به‌دلیل ساخت‌وساز غیرقانونی! + عکس

بخشی از یکی از چندین ملک ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد به‌دلیل عدم رعایت حریم تعیین‌شده از سوی مقامات محلی تخریب می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از نشریه سان انگلیس؛ کریستیانو رونالدو به‌دستور مقامات اجرایی یکی از مناطق حومه شهر لیسبون مجبور به تخریب بخشی از یکی از خانه‌‌های خود در پرتغال شد، چرا که خارج از محدوده‌ای که مجوز گرفته بود اقدام به ساخت کرده بود.

رونالدو کنار پنت‌هاوس 2.3میلیون پوندی‌اش در حاشیه یک رودخانه در منطقه‌ای نزدیک به شهر لیسبون به‌صورت غیرمجاز اقدام به ساخت یک زمین تنیس و یک کلبه کرده بود که غیرمجاز بود و حالا مجبور شده است که آنها را تخریب کند، این در حالی است که ستاره 36ساله منچستریونایتد ماه گذشته نیز به‌خاطر ساخت یک سازه آلاچیق‌گونه در پنت‌هاوس خود در شهر لیسبون نیز به دردسر افتاد و با شکایت شهرداری منطقه مواجه شد.

طبق گفته مانوئل تیبو رئیس شورای محلی که دومین تخلف رونالدو در آن به وقوع پیوسته است، بازیکن سابق تیم‌های یوونتوس و رئال مادرید ضمن پذیرفتن تخلفش قبول کرده است که با بولدوزر زمین تنیس و سازه جانبی آن را که در زمینی با مساحت 1370 متر مربع ساخته شده است تخریب کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!