افشاگری محمد رحمانیان از فروش نقش‌هایی که به اجرا نمی‌رسند!

محمد رحمانیان نویسنده و کارگردان تئاتر از معضل حضور تهیه‌کننده‌های غیرحرفه‌ای در تئاتر و فروش نقش به علاقه‌مندان بازیگری گفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛‌ محمد رحمانیان نویسنده و کارگردان تئاتر درباره فعالیت‌های تازه‌اش گفت:

هیچکدام از پروژه‌هایی که مد نظر داشتم فعلاً به قطعیت نرسیده‌اند و هنوز وارد فاز عملی نشده‌اند. در مورد فعالیت‌های تئاتری هم به دلیل اینکه معتقدم همچنان تکلیف کرونا با تماشاگران و پشت صحنه تئاترها مشخص نیست و سالن‌های کوچکِ در بسته تئاتر خطرناک هستند و امکان ابتلای مخاطبان و عوامل وجود دارد.

حضور برخی از افراد بی‌ربط به تئاتر در مقام تهیه‌کننده شرایط نامناسبی را رقم زده است

متاسفانه این روزها شاهد هستیم افرادی برای جمع کردن رزومه و استفاده از نامشان در بروشور تئاتر برای مقاصدی چون گرفتن اقامت کشوری دیگر، به‌عنوان تهیه‌کننده وارد تئاتر می‌شوند و با پولی که برای یک نمایش هزینه کرده‌اند، فکر می‌کنند می‌توانند هر اظهارنظری درباره کار داشته باشند و با کارگردان و بقیه عوامل مانند رعیت خود رفتار کنند.

برخی کارگردان‌ها نقش می‌فروشند

شاهد هستیم برخی کارگردان‌ها از برخی هنرجویان و علاقه‌مندان بازیگری پول می‌گیرند و به آن‌ها نقش می‌فروشند در حالی که مورد داشتیم آن کار حتی به اجرا هم نرسیده است.

متاسفانه این مسائل از معضلاتی است که در سال‌های اخیر گریبان‌گیر تئاتر ایران شده و شکایت‌های زیادی از طرف افراد مختلف در این زمینه داشتیم که تاسف‌آور است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!