رضا توکلی: تلویزیون روزبه‌روز کارش برای رقابت سخت‌تر می‌شود

رضا توکلی: تلویزیون روزبه‌روز رقبای بیشتری برای خود می‌بیند و روزبه‌روز کارش برای رقابت سخت‌تر می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روزنامه جوان؛ رضا توکلی، بازیگر باسابقه تلویزیون گفت:

اعتبار تلویزیون برای همه عوامل مهم است و بخش عمده آنها که به همکاری در تولید سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون می‌پردازند، دوست دارند ماحصل کار بهترین شکل را داشته باشد، پس باید حمایت لازم از ایده‌ها و طرح‌های بکر صورت گیرد.

تلویزیون روزبه‌روز رقبای بیشتری برای خود می‌بیند و روزبه‌روز کارش برای رقابت سخت‌تر می‌شود. زمانی بود که دی‌وی‌دی فیلم‌های خارجی با زیرنویس فارسی، رقیب سریال‌ها بود و حالا از در و دیوار محصول سرگرم‌کننده می‌بارد.

با ابزار دو دهه قبل نمی‌شود امروز رقابت کرد

الان به غیر از داخل و سریال‌های شبکه خانگی و پلتفرم‌هایی که همه جور فیلم و سریال خارجی را به صورت دوبله ارائه می‌دهند، با انبوهی از محتوای سرگرم‌کننده در شبکه‌های اجتماعی هم مواجهیم و در عین حال کلی شبکه ماهواره‌ای داریم که در حال پخش سریال و فیلم برای مخاطبان فارسی‌زبان هستند. معلوم است که با ابزار دو دهه قبل نمی‌شود امروز رقابت کرد.

آقایان به جای آنکه کمبود طرح را بهانه کنند، شرایط را برای اجرایی شدن طرح‌های جدید فراهم کنند، با این حال این کار انجام نمی‌شود و در همان پروژه‌هایی که روی غلتک می‌افتد نیز آن قدر بدقولی و بدحسابی مالی مشاهده می‌شود که بسیاری از همکاران، دلخور می‌شوند.

در اثرگذاری بالای تلویزیون شکی نیست، چون هم رسانه رسمی مملکت است و هم تقریباً تمام مردم قبل از هر رسانه دیگر، سری به این رسانه می‌زنند و برای همین اگر تلویزیون بتواند مخاطبان خود را اقناع کند، سعی می‌کنند کمتر به سمت رسانه‌های دیگر بروند، پس باید امیدوار باشیم به استفاده بیشتر مدیران تازه تلویزیون از ایده‌های بکر و افراد درجه یک.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!