اجرای نمایشنامه «چه کسی از ویرجینیا وولف می‌ترسد» با حضور برخی هنرمندان+ عکس

شامگاه شنبه ۲۲ آبان ماه چند بازیگر شناخته شده برای انجام یک کار خیر در سالن شهرزاد حاضر شدند و نمایشنامه «چه کسی از ویرجینیا وولف می‌ترسد» نوشته ادوارد آلبی را روخوانی کردند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ کرونا که آمد، جمعی از بازیگران نام آشنا همچون فاطمه معتمد آریا، مهتاب نصیرپور، نوید محمد زاده، هوتن شکیبا، هومن برق نورد، لیلی رشیدی، افشین هاشمی، بهنوش طباطبایی، فهیمه رحیم‌نیا، رویا میر علمی، احسان کرمی و … با بازی در نمایش‌های گوناگون روی صحنه بودند که این ویروس ذره‌بینی، آنان را به خانه‌هایشان بدرقه کرد.

در این مدت بسیاری از بازیگران شناخته شده تئاتر هنوز روی صحنه نرفته‌اند. نگرانی از بابت سلامتی از یک سو و مسائل اقتصادی از سوی دیگر، آنان را از صحنه دور نگه داشته است.

در حال حاضر با وجود بالا رفتن هزینه‌های ساخت یک اثر نمایشی، به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اصل فاصله‌گذاری اجتماعی، لازم است نیمی از ظرفیت سالن‌های نمایش خالی بماند و همین مساله سبب شده بسیاری از گروه‌های حرفه‌ای برای اجرای آثار خود دست به عصا شوند چراکه آنان پیش‌بینی می‌کنند در این وضعیت، نمی‌توانند پاسخگوی هزینه‌های تولید کار خود باشند.

شامگاه شنبه ۲۲ آبان ماه چند بازیگر شناخته شده برای انجام یک کار خیر در سالن شهرزاد حاضر شدند و نمایشنامه «چه کسی از ویرجینیا وولف می‌ترسد» نوشته ادوارد آلبی را روخوانی کردند.

این نمایشنامه با نقش‌خوانی میترا حجار، حامد کمیلی، خاطره اسدی و رامین پرچمی خوانده شد. کارگردان این نمایشنامه‌خوانی مهتا محدث است و هدف این گروه، بازگرداندن رامین پرچمی به فضای کار هنری است. این بازیگر مدتی است به دلیل بعضی از مشکلات، شرایط روحی خوشایندی ندارد و حالا دوستان او تصمیم گرفتند با این برنامه، بار دیگر این بازیگر و توانایی‌هایش را به جامعه هنری یادآوری کنند.

این نمایشنامه شنبه، ۲۲ آبان ماه در دو نوبت ۱۸ و ۲۰ با حضور هنرمندان تئاتر و سینما و البته عموم تماشاگران روخوانی شد و تعدادی از هنرمندان نیز برای تماشای این اجرا حضور داشتند.

*عکس ها: روح الله حسین زاده

 

 

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!