رضا بهبودی و فریبا کامران در «فرودگاه…»/ بازیگران معرفی شدند

بازیگران نمایش «فرودگاه، پرواز شماره ۷۰۷» نوشته احمدرضا احمدی و کارگردانی کوروش سلیمانی که قرار است به زودی اجرای عمومی خود را آغاز کند، معرفی شدند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ کوروش سلیمانی کارگردان نمایش «فرودگاه، پرواز شماره ۷۰۷» که قرار است از ۱۸ آذرماه این اثر نمایشی را در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه ببرد درباره انتخاب بازیگران نمایش گفت:

بعد از نزدیک به ۲ سال که تقریباً تئاتر تعطیل بود و من نیز مانند بسیاری دیگر از همکارانم به دلیل شرایط کرونایی برای کار کردن تردید داشتم، بالاخره تصمیم به اجرای نمایشی گرفتم.

غالب بازیگران انتخاب شده برای این نمایش در طول این ۲ سال در نمایشی حضور نداشتند اما اهمیت این کار و احمدرضا احمدی نویسنده نمایشنامه و احترامی که همه ما برای وی قائل هستیم، سبب شد که همه با رغبت حضور در این اثر نمایشی را بپذیرند.

رضا بهبودی، فریبا کامران، کامبیز امینی، محمدرضا آزادفرد، محمد طیب طاهر، سیامک ادیب، علی باروتی، مطهره ابراهیمیان بازیگران نمایش هستند. همچنین در نمایشنامه پرسوناژی به نام «رادیو» وجود دارد که فقط صدایش روی صحنه شنیده می‌شود که گوینده این پرسوناژ نیز خود من هستم.

نمایش «فرودگاه، پرواز شماره ۷۰۷» از ۱۸ آذر ماه در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!