سامان صفاری: «سرجوخه» ایده جدیدی است که تاکنون تلویزیون آنچنان مستقیم به‌ آن نپرداخته

بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است: «سرجوخه» با ساختار شکنی در به تصویر کشیدن و بیان موضوعاتی که مردم به ویژه نسل جوان هر روز و حتی هرثانیه با آن مواجه هستند موفق شد نگاه تازه‌ای در عرصه تولیدات نمایشی رسانه ملی ایجاد کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ سامان صفاری گفت: پرداختن به شاخ‌های مجازی اتفاق خوبی است که برای اولین بار بیننده تلویزیون را به دور از هر قضاوت آنچنانی، با فضای مجازی و ماجرا‌های آن درگیر و آشنا می‌کند و «سرجوخه» با پیشرفت تدریجی سعی می‌کند اتفاقاتی که در فضای مجازی جریان دارد و مخاطبانی که به واسطه ورود به این فضا درگیر مسائل مختلفی می‌شوند را در حین بررسی به تصویر بکشد.

چون سریال «سرجوخه» یکی از موضوعات روز جامعه را برای نمایش و روایت داستان خود مدنظر قرار داده از این رو توانسته با بیننده ارتباط خوبی برقرار کند و در هر صورت معتقدم جسارتی که در «سرجوخه» وجود دارد در آثاری با این سبک و سیاق دیده نمی‌شود.

همچنین این مجموعه با ساختار شکنی در به تصویر کشیدن و بیان موضوعاتی که مردم به ویژه نسل جوان هر روز و حتی هر ثانیه با آن مواجه هستند موفق شد نگاه تازه‌ای در عرصه تولیدات نمایشی رسانه ملی ایجاد کند.

«سرجوخه» ایده جدیدی است که تاکنون تلویزیون آنچنان مستقیم به‌ آن نپرداخته است.

«کیان» نقش و تجربه بسیار سخت و متفاوتی بود که تاکنون داشتم چرا که بازی در این نقش مستلزم شناخت دقیق و درست از واینر‌ها و اینفلوئنسر‌های فضای مجازی بود و من مدعی شناخت درست و بسیار دقیق از این واینر‌ها یا اینفلوئنسرها هستم و بهتر از خودشان آن‌ها را می‌شناسم.

 «کیان» کاراکتر جدیدی است که باید از کاربرد تکه کلام‌های مختص به افراد هم ردیف خود در پایین شهر فاصله می‌گرفت

ماه‌ها به تماشای فیلم‌هایی مرتبط با آن‌ها نشستم و زندگی شخصی این قشر را به لحاظ نوع رفتار، عملکرد، پوشش و حتی گویش مورد بررسی قرار دادم و سپس برای پویایی شخصیت کیان توأم با دورخوانی زیاد با کمک سیامک راشدی بازیگردان «سرجوخه» و گفت‌وگو‌های موثر با احمد معظمی کارگردان این مجموعه توانستیم به نتیجه یکسانی پیرامون کاراکتر کیان و تبدیل شدن آن به یک شخصیت برسیم.

«کیان» کاراکتر جدیدی است که باید از کاربرد تکه کلام‌های مختص به افراد هم ردیف خود در پایین شهر فاصله می‌گرفت تا از تکرار شدن دور شود، چون برای این شخصیت ریاست گروه، ریاست سایت‌ها و حتی ریاست گَنگ‌ها تعریف شده بود که همه این موارد ملزم به رعایت اصولی بود که می‌طلبید از زیاده گویی‌ها در این کاراکتر کاسته شود و خدا را شاکرم که تمام این تلاش‌ها به ثمر نشست و باعث شد کیان خیلی خوب دیده شود و از این بابت از کارگران «سرجوخه» ممنون هستم که برای واگذاری این نقش به من اعتماد کرد.

اگرچه شخصیت «کیان» کاراکتر متفاوتی بود، اما در کل فیلمنامه قوی «سرجوخه» بود که باعث شد بازی در شخصیت کیان را بپذیرم.

0 0 رأی
رأی به مطلب
دیگر مطالب
دنبال کردن
اطلاع از
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/setarehne/domains/setarehnews.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110