دانایی: باید سیمرغ می‌گرفتم، اما اسمم را از میان نامزدها درآوردند

 امیرعلی دانایی، مجری برنامه «رخ به رخ» که از شبکه دوم سیما روی آنتن می‌رود، می‌گوید در زندگی کاریش، بدشانسی زیاد آورده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خراسان؛ امیرعلی دانایی، مجری برنامه «رخ به رخ» که از شبکه دوم سیما روی آنتن می‌رود، می‌گوید در زندگی کاریش، بدشانسی زیاد آورده است؛ از سریال «کلاه پهلوی» که یک بار بیشتر پخش نشد تا فیلم «انزوا» که به عقیده خودش باید برای آن سیمرغ می‌گرفت، اما اسمش را از میان نامزدها درآوردند،

او در پاسخ به این سوال که بعد از «ستاره‌ساز» پیشنهاد اجرا داشت یا خیر، می‌گوید:

«من «سـتـاره‌ســاز» را جزو رزومه اجرای خودم نمی‌دانم، چون آن‌جـــا فضای دیگری بــود و طرح آن متعلق بـه مــن و مهدی مهدوی‌کیا بــــود، بعد اتــفــاقــاتــی افــتــاد کــه من هـیـچ‌وقـــت رســانــه‌ای نــــکــــردم و الان هم نـمـی‌کـنـم.

از میانه بــرنــامــه دیـــگـــر من حـضـور نـداشـتـم. از ایــن مـوضـوع گذشته و نمی‌خواهم درباره‌اش حرف بزنم. پیشنهادهایی برای اجرا در پلتفرم و تلویزیون داشتم. بعد از «ستاره‌ساز» اصلا فکر نمی‌کردم دیگر این فضا را تجربه کنم و علاقه‌مند نبودم اما مجموع اتفاقاتی بـرایـم پیش آمــد کـه ایــن ریسک را پذیرفتم.

تجربه‌ حضور سریال شبکه نمایش خانگی «خـواب‌زده»

کار بسیار قوی و خوبی بود، در این سریال سه نقش بازی کردم که فقط یکی از آن‌هـا دیده شد و بقیه کار را اصلا پخش نکردند، با این که سریال تدوین شده، کامل و آماده است اما پخش نمی‌کنند. کار متعلق به روبیکا بود و نمی‌دانم چه مشکلاتی برایشان پیش آمد که پخش نکردند، اگر درست پخش می‌شد یکی از سریال‌های بسیار خوب شبکه نمایش خانگی می‌شد.

من از یک جایی به بعد در زندگی‌ام سعی کردم به خودم یاد بدهم که به نتیجه فکر نکنم، به مسیر توجه کنم. در مسیر آدم باید از کاری که می‌کند لذت ببرد و از همه توانایی‌اش استفاده کند تا خروجی خوبی داشته باشد.

من به لحاظ نتیجه بدشانسی‌های زیادی آوردم، از سریال «کلاه پهلوی» که یک بار بیشتر پخش نشد بگیرید تا فیلم «انزوا» که باید برای آن سیمرغ می‌گرفتم، اما اسمم را از میان نامزدها درآوردند، تا فیلم «آپاندیس» که جایزه آسیا پاسیفیک بردم اما اصلا اعلام نکردند، یکی دو تا نیست. در نهایت هـــم نــمــی‌تــوانــی همه را راضی نگه داری، ممکن است کاری را بازی کنم کـه تـعـدادی دوست داشته باشند و تـعـدادی هم خوششان نیاید، یک تعدادی هم ممکن اســت اصــلا از خــود آدم خوششان نیاید! تجربه به من یاد داده که نتیجه مهم نیست، مسیر مهم است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!